Snow and Mistletoe

Alexa Riley Wydawnictwo: Kindle Edition literatura obyczajowa, romans
Kindle Edition
2015-12-10
2015-12-10

Lekkie opowiadanie w klimacie świątecznym.
Mamy tu dwójkę bohaterów, zakochaną w swoich głosach. On prowadzi firmę, która wynajduje i zatrudnia osoby do nagrywania audiobook'ów. Ona jest głosem, od którego on się uzależnia. Spędzają ze sobą, na telefonie, każdy wieczór. Nigdy się nie widzieli a jednak śnią o sobie.
Wszystko się zmienia pewnego dnia, gdy Noelle musi dostarczyć Alex'owi ostatnio nagrany audiobook. Co się stanie gdy dziewczyna odkryje powód, dla którego mężczyzna ukrył się z dala od ludzi?

Typowa Alexa. Pełna ciepła i uśmiechu. Nie ma tu żadnych złośliwości, przebiegłości czy zdrad.
Miłość od pierwszego "usłyszenia" :)

Lekkie opowiadanie w klimacie świątecznym.
Wszystko się zmienia pewnego dnia, gdy Noelle musi...

Magia wigilijnej nocy...

Magia wigilijnej nocy...

"Snow and Mistletoe" to krótka historia o Noelle i Alexie.

Alex ma firmę nagrywającą audiobooki. Jego rolą jest m.in. wyszukiwanie odpowiedniego głosu do danej książki. Kiedy pierwszy raz słyszy głos Noelle - przepada. Jednak Alex ma blizny i jest pewny, że Noelle nigdy nie zechce takie mężczyzny jak on.

Jedna wigilijna zimowa noc sprawia, że Noelle jedzie do Alexa. Kiedy się spotykają ich życia zmieniają się nieodwrotnie.

Poniżej możliwe SPOILERY!

Pani Alexa Riley słynie z krótkich, erotycznych i niewymagających nowel, a ja pomimo, że nie jestem jej fanką to jak wpada mi jej książka w ręce to zazwyczaj kuszę się i czytam.

Ta historia może i słodka i urocza spodobałaby mi się bardziej, gdyby nie to, że autorkę znów ponosi fantazja za bardzo. Jak np. to, że Noelle tracąc dziewictwo uprawia całą noc miłości bez cienia grymasu. Ja rozumiem, że to fikcja, że to romans, że to miało być trochę przesadzone. Ale kładłabym tutaj nacisk na słowo TROCHĘ... a tutaj była GRUBA przesada.

Taka o kolejna historyjka nie wnosząca niczego sensownego w moje życie.

"Snow and Mistletoe" to krótka historia o Noelle i Alexie.

Jedna wigilijna zimowa noc sprawia, że Noelle jedzie do Alexa. Kiedy...

• Romans
  • 2017