Desperately Seeking Epic

B.N. Toler Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
CreateSpace Independent Publishing Platform
dramat choroba dziecko miłość marzenia ojciec
literatura obyczajowa, romans
angielski
dramat choroba dziecko miłość marzenia ojciec

po wszystkich pozytywnych opiniach przeczytałam tą książkę z bardzo wysokimi oczekiwaniami i niestety trochę się zawiodłam, cała historia ok ale napisana jakoś bez polotu i nie czuło się tego całym sercem. Pomysł był świetny gorzej z wykonaniem.
Nie mogłam zrozumieć tego absurdu, że kobieta zachodzi w ciąże i nie robi wszystkiego na samym początku żeby poinformować ojca...

1997

Cudowna, warta każdej poświęconej jej minuty. Mimo ciężkiego tematu jakim jest choroba dziecka, pełna optymizmu, ciepła i pogody ducha. Gorąco polecam.

Przecudna. Bardzo płakałam, od samego początku do samego końca. Ta książka ma wszystko, żeby zrobić z czytelnika emocjonalnego wraka. Kawał dobrej roboty z tą historią pani B.N. Toler. Polecam, na pewno się nie zawiedziecie.

Na półkach: , , , , , ,

Już sam opis sprawił, że drgnęło mi serce. Będąc gdzieś w połowie książki, cieszyłam się, że dramat przeplata się ze wspomnieniami bohaterów. Byłam wdzięczna za te chwile otuchy. Jednak im dalej, tym było gorzej.
Nim doczytałam do końca rozsypałam się. Psychicznie i emocjonalnie.
Ktoś mógłby powiedzieć "Bosze to tylko książka" Tak, książka, ale mam świadomość tego, że...

Niesamowita, wzruszająca historia. Brak słów.

W końcu udało mi się ją przeczytać, choć lekko się zawiodłam. Jest coś takiego w stylu tej książki, że się ją męczy. Temat jest trudny, fakt, ale miałam wrażenie, że historia omija główny temat, na siłę skupiając się na romansie. Nie zakochałam się w niej, choć nie twierdzę, że jest zła. Ot, nie w moim stylu.

To jest książka dzięki której uśmiechamy się mając w oczach łzy. I piękna i smutna. Clara i Paul mieli wyjątkową historię, ale to Neena zapada w sercu. Strony jej poświęcone prawdziwie mnie wzruszały. Zwykle bronię się przed takimi książkami, ale kiedy już kończę ostatnią stronę nachodzi mnie refleksja i niczego nie żałuje.
Polecam 😊

Rozmiar nieokreślonego bólu podczas czytania tej książki jest niewiarygodny...

Ten bezgraniczny ból,towarzyszący bohaterom książki,wypływający z głębi ich duszy,zostawiał mnie w stanie ciągłego smutku i cierpienia..

Na zakończenie zostawił mnie w potoku łez,żalu i złości,a kiedy emocje nieco opadły także i podziwu...

Dlaczego łzy?

Dlatego, że nie sposób nie uronić...

same ochy i achy !!!

Naprawdę niesamowita historia! Nawet nie zdałam sobie sprawy, kiedy tak bardzo związałam się z Clarą, Paulem i przede wszystkim - z uroczą, dzielną Neeną.

"You are my most epic adventure, princess."

Pani Toler napisała świetną, wzruszającą powieść, historię niebanalną i łapiącą za serce.
Każdy powinien przeczytać ją sam i zapoznać się z opowieścią Clary Bateman i Paula...

• E-book
  • 2018