To Have It All

angielski
9781720120889
Paranormal Romance Fantasy Romance

Na półkach: , , , , , ,

Liam wiódł normalne życie w Nowym Jorku do czasu aż zdarzył się wypadek i wszelkie marzenia jakie miał przepadły, a on wylądował na ulicy.

To był kolejny dzień na ulicy NY, kiedy arogancki, wyglądający na mającego wszystko mężczyzna wyśmiewa go i traktuje jak śmiecia. Chwilę później Liam ratuje mu życie, a sam zostaje pozostawiony na pastwę losu.

Każdy z nas słyszał o...

Na półkach: , , , ,

"There is magic in this world beyond any explanation. It exists only because a scale steadies the universe, and it is the unknown that keeps the balance. The human race needs miracles; it needs the unthinkable to happen because without it, hope would not exist."

B.N. Toler po raz kolejny udowadnia, jak świetną jest pisarką i że warto czasem pozwolić sobie uwierzyć w...

• Po angielsku
  • New Adult + Paranormal