Tam dokąd zmierzamy

B.N. Toler Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Tam dokąd zmierzamy (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Where One Goes
Data 1. wydania:
2015-02-04
Monika Rodziewicz
NieZwykłe
duchy przyjaźń miłość dramat
Where One Goes
Tam dokąd zmierzamy (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Monika Rodziewicz
duchy przyjaźń miłość dramat

Bardzo fajna pozycja, pochłonięta w jeden dzień. Bardzo miła odskocznia od słabych książek które w ostatnim czasie czytałem. Generalnie super pomysł bo nietuzinkowa historia . Tak śmiało mogę polecić.

Na półkach: , , , , ,

Cudowna historia, pełna emocji i głęboko zapadająca w serce i pamięć.
Bardzo oryginalna i jakże inna od obecnie modnych romansów. Naprawdę, nie sposób się oderwać. Z pewnością kiedyś do niej wrócę.

Charlotte od czasu nieszczęśliwego wypadku widzi duchy, potrafi z nimi rozmawiać i przede wszystkim pomaga im przejść na drugą stronę.
Niestety takie życie nie jest łatwe tym bardziej, kiedy najbliżsi traktują Cię jak wariatkę.
Niestety dar Charlotte powoli ją wyniszcza i prowadzi ku rozpaczy i pragnieniu skończenia z tym.
Na szczęście pojawia się ktoś kto zamierza pomóc...

Na półkach: , , , , , ,

Byłam uzależniona czytając "Tam dokąd zmierzamy" od samego początku. Historia, nawet aspekty paranormalne, wydawały się wiarygodne i prawdziwe. W najmniejszym stopniu nie wydawało się to dziwaczne ani przesadne.
To było surowe i emocjonalne w sposób, którego naprawdę się nie spodziewałam. Było słodko-gorzkie w tak rozdzierający serce sposób, że nawet nie potrafię tego...

Polecam :) Wzruszająca piękna historia.

Trafia na półkę ulubionych. Piękna, romantyczna i smutna. Płacz, śmiech, radość - idealna mieszanka uczuć podczas czytania.
POLECAM.

Drogi Czytelniku...

Duchy? Tak.
Facet z problemami? Jest
Dziewczyna inna niż wszystkie? Oczywiście.
Miłość nawet po śmierci? Będzie.
Między innymi własnie to serwuje nam B.N. Toler w swojej powieści „Tam, dokąd zmierzamy”, czyli pierwszym tomie cyklu o tym samym tytule.
Jaki odnosi skutek? Tego już musicie dowiedzieć się sami z lektury książki.

Wspaniale było przenieść...

Obiecałam sobie, że nie będę pisać o słabych książkach. Tutaj zrobiłam malutki wyjątek. Książka ma całkiem dobre opinie, więc postanowiłam ją przeczytać. Od razu się wkurzyłam, bo ten początek… czy co to tam było… Po co dawać coś takiego? Już się zraziłam, bo poznałam częściowo historię, którą wolałabym jednak odkrywać sama. Później było ciut lepiej, bo zaczęło się od wątku...

Przyznam szczerze, że weszłam w tą książkę trochę na ślepo. Pamiętam, że kiedy w zeszłym roku zupełnie przypadkiem mignęła mi jej okładka, zapisałam ją sobie na listę książek do przeczytania, nie patrząc nawet na jej opis. Nie spodziewałam się jednak, że będzie to tak genialna książka!

Nie będę ukrywać, że jak tylko zaczęłam czytać nie mogłam się od niej oderwać. To nie...

Książka opowiada historię Charlotte, młodej kobiety, która na skutek tragicznego wydarzenia otrzymuje pewien dar - widzi i porozumiewa się z duszami, które po śmierci nie przeszły dalej, przez niedokończone sprawy. Dziewczyna pomaga im od kilku lat, przez co popada w coraz większą depresję, a bliscy myślą o niej, jak o wariatce. polecam:)

Dyskusje

• 2018