rozwiń zwiń

Dzieła wybrane t. I-III

Okładka książki Dzieła wybrane t. I-III
Iwan Turgieniew Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy klasyka
klasyka
Записки охотника, Месяц в деревне, Вечер в Сорренте, Рудин, Дворянское гнездо, Накануне, Отцы и дети, Дым, Новь, История
Państwowy Instytut Wydawniczy
1981-01-01
1981-01-01
M. Brzozowska, J. Dmochowska, M. Dobrogoszcz, J. Guze, P. Hertz, Cz. Jastrzębiec-Kozłowski, K. A. Jaworski, J. Jędrzejewicz, Z. Kaczorowska, L. Podhorski-Okołów, E. Rojewska-Olejarczuk, T. Stępniewski, A. Wat
literatura rosyjska XIX wiek dzieła wybrane
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Opowieści niesamowite. Literatura rosyjska Michał Arcybaszew, Walery Briusow, Anton Czechow, Fiodor Dostojewski, Mikołaj Gogol, Michaił Lermontow, Nikołaj Leskow, Aleksander Puszkin, Włodzimierz Titow, Aleksy Konstantynowicz Tołstoj, Iwan Turgieniew
Ocena 7,6
Opowieści nies... Michał Arcybaszew,&...
Okładka książki Opowieści niepokojące. Od Gogola do Bułgakowa Aleksander Amfiteatrow, Michał Arcybaszew, Michaił Bułhakow, Anton Czechow, Fiodor Dostojewski, Mikołaj Gogol, Aleksander Grin, Aleksander Kuprin, Nikołaj Leskow, Władimir Odojewski, Fiodor Sołogub, Aleksy Konstantynowicz Tołstoj, Iwan Turgieniew
Ocena 7,8
Opowieści niep... Aleksander Amfiteat...