Dzieła wybrane t. I-III

Iwan Turgieniew Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy klasyka
Записки охотника, Месяц в деревне, Вечер в Сорренте, Рудин, Дворянское гнездо, Накануне, Отцы и дети, Дым, Новь, История
1981-01-01
M. Brzozowska, J. Dmochowska, M. Dobrogoszcz, J. Guze, P. Hertz, Cz. Jastrzębiec-Kozłowski, K. A. Jaworski, J. Jędrzejewicz, Z. Kaczorowska, L. Podhorski-Okołów, E. Rojewska-Olejarczuk, T. Stępniewski, A. Wat
Państwowy Instytut Wydawniczy
literatura rosyjska XIX wiek dzieła wybrane
klasyka
literatura rosyjska XIX wiek dzieła wybrane
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę