Gillian Flynn Wydawnictwo: Penguin Random House literatura piękna
Gillian Flynn opowiadanie Rogues
literatura piękna
angielski
Gillian Flynn opowiadanie Rogues

Jakby ktoś potrzebował tłumaczenia, to zrobiłam :P

Ciekawa, wielowymiarowa intryga w typowym dla Flynn stylu. Świetny koncept i konsekwencja fabularna, niestety zakończenie - najważniejszy element - napisany pospiesznie i na kolanie.

Jak zwykle świetnie napisana, wciągająca opowieść. Więcej pani Flynn! Więcej proszę

Na półkach: , , , , ,

"I had convinced so many people of so many things over my life, but this would be my greatest feat: convincing myself what i was doing was reasonable. Not decent, but reasonable."

Czułam się jakbym dostała prezent i musiała go rozpakować. Otworzyłam książkę i mniej więcej tysiąc pięćset sto dziewięćset recenzji wychwalających twórczość Flynn oraz jej opowiadanie "The...

Mogłam się spodziewać, że historia o duchach i nawiedzonym domu w wykonaniu Gillian Flynn nie będzie zwyczajna. Cóż… Tego się nie spodziewałam. Omen i Amityville to była rozgrzewka.

„The Grownup” wcześniej zostało opublikowane pod tytułem „What Do You Do?” w antologii „Rogues” pod redakcją George’a R.R. Martina. W 2015 roku otrzymało nagrodę im. Edgara Allana Poe w...

• Eng
  • Po angielsku