November 9

Atria Books
2015-11-10
2015-11-10
New Adult romans

To wspaniała książka! Może trochę przewidywalna, ale cudowna. Przede wszystkim ogromny plus za błyskotliwe dialogi, nie są płytkie, nie są infantylne. Bardzo przemyślane. Ta książka płynie, każdy rozdział wzbudza emocje - można się śmiać i płakać. Bardzo ciekawe zakończenie. Tu się wszystko klei. Gorąco polecam :)

Historia Fallon i Bena bardzo mnie wciągnęła, historia warta przeczytania.

Historia Fallon i Bena bardzo mnie wciągnęła, historia warta przeczytania.

Jedna z lepszych książek Pani Hoover trudno było się oderwać. Pełna emocji, ale i z dużą dawką humoru, poza tym bardzo polubiłam bohaterów.
A to, że historia opisana jest z perspektywy obojga bohaterów jest dla mnie dużym plusem, dlatego dodaję 1 punkt.

Fajnie napisana, w inny sposób. Miło się ją czytało, bardzo wciągająca.

Fajnie napisana, w inny sposób. Miło się ją czytało, bardzo wciągająca.

Ta Książka to Mistrzostwo ma wszystko czego potrzeba jest Miłość, ból, tęsknota, uśmiech i na sam koniec zwrot akcji którego się nie spodziewałam. Polecam z całego serca.

WOW! Od pierwszego rozdziału nie mogłam się odczepić od tej historii. To nie jest tylko romans i książka o miłości. Wszystkie wydarzenia tak się ze sobą wiążą że po 7h spędzonych niemal całkowicie na czytaniu jestem w stanie tylko wydusić WOW. To ta pozycja o której myślisz jeszcze długo po przeczytaniu ostatniej strony przypominając sobie jak poszczególne wątki wynikały jeden z drugiego i zastanawiając się jak to się stało że wcześniej nie wpadłeś dokąd ta historia zmierza.

Za książki Colleen Hoover brałam się przez kilka dobrych lat i jakoś tak nie wychodziło. W końcu nadszedł ten moment, kupiłam sobie November 9 i zanurzyłam w tej historii.

Nie zdarza mi się nazywać książek - książkami mojego życia ale tu jestem bliska takiej decyzji. Jeśli za rok myśląc o niej, będzie we mnie nadal tyle emocji to z czystym sumieniem tak ją nazwę.

Ale od początku. Autorka w pierwszej kolejności zaskoczyła mnie swoim stylem, rześkim, pełnym energii i naszpikowanym humorem.

Główny wątek niespotykany, ponad to nie spodziewałam się, że tak emocjonalnie w to wszystko wejdę. Raaany, już dawno moje serce nie dostało takiej dawki wrażeń. Od tych mega przyjemnych, po te które dławią serce, nie pozwalają oddychać i wywołują spazmatyczny wręcz płacz. Tu jest pełna gama emocji, która jest tak realna i na wskroś prawdziwa. Jestem w szoku jak mocno mnie ta powieść dotknęła.

Bohaterowie są z serii tych, których absolutnie nie da się nie lubić, to postaci na wskroś prawdziwe, takie za które ma się ochotę pójść w ogień. Z tymi bohaterami radujemy się ich szczęściem i cierpimy kiedy oni cierpią.

Autorka stosuje tak wiele plot twistów, że od książki nie da się oderwać. Od kilku lat nie zarwałam nocki dla żadnej a tę czytałam do 6:00 rano 🤯 co w moim wykonaniu i w moim wieku nie jest już takie proste a mimo to, nie byłam w stanie iść spać dopóki nie przekonałam się co będzie dalej.

Kocham tę powieść i chcę więcej książek Autorki aby sprawdzić czy to był wyjątek czy potrafi tak celnie trafiać w serce czytelnika.

Ale od...

Cudowna, chwyciła mnie za serce ❤️

Cudowna, chwyciła mnie za serce ❤️

Colleen Hoover, znana z tworzenia pięknych i bolesnych historii, w tej powieści przedstawia losy dwójki bohaterów, Fallon i Bena, których życia splatają się w dniu tragicznego wypadku. To opowieść o miłości, zrozumieniu, cierpieniu i próbie naprawienia błędów przeszłości.

Fallon, młoda aktorka, doznała poważnych obrażeń w wypadku, który zrujnował jej karierę. Przez dwa lata tkwi w samotności, skoncentrowana na swoim bólu i traumie. Jednak 9 listopada, w dzień rocznicy tamtego tragicznego wydarzenia poznaje chłopaka, który odmieni jej życie. Ben, równie skomplikowany bohater z własnymi tajemnicami, pojawia się w jej życiu, oferując jej szansę na nowe doświadczenia, przyjaźń i miłość.

Ta historia nie jest jedynie opowieścią o miłości, ale także o próbach naprawienia błędów i zranionych uczuć. Ben i Fallon zobowiązują się spotykać przez kolejne pięć lat w tym samym miejscu i czasie, próbując zrozumieć siebie nawzajem i naprawić krzywdy, które wyrządzili innym. Jednak, jak to często w życiu bywa, prawda jest skomplikowana, a kłamstwa, które ich otaczają, zagrażają ich relacji.

Colleen Hoover znakomicie ukazuje, że nawet w najtrudniejszych chwilach życia zawsze istnieje nadzieja na szczęście i znalezienie bratniej duszy. Jej bohaterowie walczą z przeciwnościami losu, własnymi demonami i bólem, aby zdobyć miłość, która może przetrwać próbę czasu. "November 9" to powieść, która nie pozostawia czytelnika obojętnym i skłania do zadawania sobie pytań o własne życie, decyzje i możliwość naprawienia błędów. Dla miłośników literatury, która dotyka serca i umysł, ta książka jest obowiązkową pozycją.

Po więcej recenzji zapraszam na IG: czytelnik.recenzent

Pochłonęłam tą książkę bardzo szybko, ciekawa i zaskakująca.

Pochłonęłam tą książkę bardzo szybko, ciekawa i zaskakująca.

• 2017
  • Romans