Patronat LC
Otwarte
literatura obyczajowa, romans
Piotr Grzegorzewski

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Do zobaczenia za rok o tej samej porze

24 Link do recenzji

Ciężko mi napisać wyrazistą opinię o tej książce. Zazwyczaj przy nazwisku Hoover stawiam 10 gwiazdek- bez dwóch zdań. November 9 to książka, która nie spodobała mi się aż tak jak poprzednie czytane przeze mnie książki tej autorki. Fabuła była dla mnie trochę nie realna i spodziewałam się większego efektu wow, jednak nie zmienia to faktu, że przeczytałam ją w zaledwie jeden...

Książka na jedno posiedzenie, ale bardzo, bardzo dobra, uroniłam takzę kilka łez.

Książka nie była zła ale nie było też rewelacji. Szybko się czytało, historia ciekawa, trochę słabe dialogi.

Pięknie napisana wzruszająca historia miłości.

Pięć dni zmienia się w pięć długich lat. Młoda, dobrze zapowiadająca się aktorka zraniona przez niefortunny wypadek i pisarz z tajemniczą przeszłością stworzyli niebanalny romans chwytający za serce.

Niestety, jak dla mnie, najsłabsza książka autorki. Momentami bardzo męcząca, a historia przekombinowana. Był potencjał, ale wg mnie nie został wykorzystany tutaj.

Ciekawy, niebanalny romans. Polecam!

Do pewnego momentu tę powieść czytało się całkiem dobrze, ale autorka postanowiła sprawę przekombinować, czym niesamowicie mnie zirytowała. Kiedy stwierdziłam, że głupiej być nie może, miałam wrażenie, że pani Hoover przyjęła wyzwanie. Zdenerwowała mnie ta książka.

,,November 9” to moje pierwsze zetknięcie się z twórczością Colleen Hoover i muszę powiedzieć, że oczekiwałam zdecydowanie o wiele więcej po książce, która ma przecież tak wiele wysokich ocen. Utwierdziłam się, że średnia wystawionych opinii nie zawsze idzie w parze z jakością oraz, że książki tego typu to nie jest raczej mój dział. Przyznaję, że od czasu do czasu sięgam po...

Kolejna książka Colleen Hoover, która mnie nie zawiodła. Są to romanse, jednak każda z innym problemem. Byłam pewna, że co rozdział będzie co innego, że jeden rozdział to historia taka, jaka jest, a drugi to książka, którą pisał Ben. Jednak nie! Dopiero na końcu czytamy kawałek z jego książki, który ukazuję prawdę. Co najważniejsze, nie jest to książka, którą można...

Pozytywny.

Dyskusje