Kup teraz - 1 oferta w cenie od 35.90 zł do 35.90 zł

Kiedy wszystko się zmienia

Lisa De Jong Wydawnictwo: Filia Cykl: Rain (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Changing Forever
Rain (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Katarzyna Agnieszka Dyrek

Oficjalne recenzje i

Czasami nie możemy kogoś uratować...

Link do recenzji

Przeciętna. Jak na razie pierwsza część jest najlepsza.

Kolejn ksiazka ktora zaczyna sie i konczy tak samo jak 5 innych czy w stanach sa studenci z normalnych domow czy tylko bidotki z przerostem ambicji i tak zlym zyciem xd i jak zwykle gwiazda sportu to nie buc tylko skryty wrazliwiec a jego dziewczyna to skromna pieknosc z charakterem ale niska samocena szkoda ze nie daja zdjec niech ktos mi poleci ksiazke o grubej studentce...

Na półkach: , , , , , ,

Trochę słabsza niż poprzednia część, ale wciąż jest to fajne new adult.

Mam mieszane uczucia co do tej książki.
Jej głowną bohaterką jest Emery, która wyjechała na studia. Ciężko na nie pracowała, ponieważ jej rodziny nie stać było na taki wydatek, dlatego dziewczyna postarała się o stypendium.

Tam spotyka Drake'a Chambersa - "gwiazdę boiska". Oklepane nie? Powoli się docierają, mimo trudnych przeszłości. Jeszcze bardziej oklepane. Jednak...

Drugi tom serii Rain ma nieco lżejszą tematykę niż pierwsza część. Jest to historia innej pary, jednak nadal czytając możemy dowiedzieć się co słychać u bohaterów pierwszej części.
Emery, to dziewczyna wychowywana przez ojca. W konsekwencji odejścia matki, boi się zaufać komukolwiek. Drake jako dziecko przejął rolę głowy rodziny. W swoim życiu robi wszystko, żeby spełnić...

Lisa De Jong lubi zabierać czytelników na karuzelę pełną emocji.
Emery to z pozoru dziewczyna lodowiec. Jedynym celem dziewczyny jest skupienie się na nauce, aby utrzymać stypendium i stać się pedagogiem w Nowym Jorku. W życiu Emery nie ma czasu na związki i emocjonalne rozterki. Jednak studia od pierwszego dnia stawiają na jej drodze progi zwalniające. Emery mieszka z Kate...

Po Kiedy pada deszcz, która rozwaliła mnie na kawałki, ta nie jest tak świetna jak pierwsza, ale jest naprawdę dobra. Szkolny przystojniak sportowiec i kujonka z prowincji, która marzy o Nowym Jorku. Ciekawie napisana, wciąga niesamowicie, fajna historia ale to nie pierwszy tom, dlatego u mnie mocna ósemka. Sami oceńcie. Ja napewno polecam.

Kolejne spotkanie z książką z serii Rain zaskoczyło mnie bardzo pozytywne. Otóż po przeczytaniu pierwszego tomu czekałem z radością na kontynuację. Po raz kolejny autorka dostarczyła mi wielu wzruszeń , których nie mogłem ukryć. Jest to wyjątkowa powieść dająca szansę na lepsze jutro i nadzieję na odnalezienie miłości. Piękna książka.
Naprawdę polecam

Tytuł:Kiedy wszystko się zmienia
Autor:De Jong Lisa
Wydawnictwo: Filia
Ilość stron: 400
data wydania: 2016-10-19
Ocena:7/10

„Kiedy wszystko się zmienia” jest drugim tomem z cyklu „Rain”

Historia miłosna,pełna zawirowań Emery i Drake’a.
On klasowy przystojniak na dodatek gwiazda drużyny futbolowej w studenckiej drużynie futbolowej,rozgrywający.
Można powiedzieć,że palant ...

Nie byłam przekonana do tej książki z tego względu że rzadko czytam tego typu książki, ale się nie zawiodłam. Książka ciekawa. Szybko i łatwo się czyta. Chociaż jest trochę przewidywalna.

1 441
  • 2018