Bimber

Łukasz Stec Wydawnictwo: literatura piękna
literatura piękna
2007-01-01

Sympatyczne opowiadania, głównie z czasów studenckich (I połowa lat dwutysięcznych), humor, satyr, groteska, absurd, dystorsja rzeczywistości (pod wpływem alkoholu i narkotyków), trochę polityki, lęk przed prawicową dyktaturą - w opowiadaniu "Butelki z benzyną (i kamienie)" politycy cieszą się z wyjścia Polski z UE - dysfunkcyjne rodziny, fantastyka ("Rodzinada",...

Bardzo śmieszne opowiadania, autor ma talent!

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Bimber