Człowiek, który chciał być Bogiem

Albert-Jean (pseud.)Maurice Renard Wydawnictwo: Lector-Polonia fantastyka, fantasy, science fiction
Le Singe
Marian Moskwa
Lector-Polonia
szalony naukowiec kopiowanie ludzi
Le Singe
fantastyka, fantasy, science fiction
Marian Moskwa
szalony naukowiec kopiowanie ludzi

Okładka książki Wakacje cyborga Hervé Calixte, Michel Ehrwein, Fernand François, Nathalie Henneberg, Gustave Le Rouge, Jean Paulhac, Maurice Renard, Joseph Henri Rosny, Jacques Sternberg, Claude Veillot, Pierre Versins, Luc Vigan, Stefan Wul
6,3
Wakacje cyborga Hervé Calixte, Mich...
Okładka książki Upiorny narzeczony i inne opowieści z dreszczykiem A.J. Alan, William Austin, Edward Bulwer-Lytton, Joseph Conrad, Washington Irving, Edgar Allan Poe, Maurice Renard, Robert Smythe Hichens
7,5
Upiorny narzec... A.J. Alan, William ...
Okładka książki Opowieści z dreszczykiem. Noc pierwsza A.J. Alan, Guillaume Apollinaire, Edward Frederic Benson, Joseph Conrad, Alfred Edgar Coppard, Charles Dickens, Fiodor Dostojewski, William Faulkner, William Fryer Harvey, W.W. Jacobs, Joseph Sheridan Le Fanu, George Oliver Onions, Edgar Allan Poe, Aleksander Puszkin, Maurice Renard, Saki, Dorothy L. Sayers, Robert Smythe Hichens, John Steinbeck, Herbert George Wells, Edward Lucas White, Karel Čapek
7,9
Opowieści z dr... A.J. Alan, Guillaum...