The Shadows

J.R. Ward Wydawnictwo: NAL Cykl: Bractwo Czarnego Sztyletu (tom 13) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
NAL
miłość romans paranormal walka seks iAm Trez bractwo czarnego sztyletu ward
Bractwo Czarnego Sztyletu (tom 13)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
miłość romans paranormal walka seks iAm Trez bractwo czarnego sztyletu ward

Już nieraz pisałam, że cykl "Bractwo Czarnego Sztylet" jest dla mnie jak narkotyk. Uzależnienia na całego, robiąc z czytelnika wrak człowieka. Tak było i tym razem.
Ten tom skupia się na braciach Trezie i I'amie. Do niedawna byli to wręcz trzecioplanowe postacie pojawiające się gdzieś na marginesie wydarzeń. Związani byli z Mordhem, prowadzili jego interesy i nic więcej...

Dwaj bracia. Jeden przysiągł chronić drugiego. Niesamowita książka, pełna przygód. Polecam.

Jak każdą książkę z tej serii GORĄCO POLECAM!!! ... i już dawno nie spłakałam się przy żadnej książce jak przy tej :(:(

Moje intrygujące Cienie. Długo czekałam na tom im poświęcony. Tom pełen miłości, smutku i nadziei. Dużo jest też wątków pobocznych, dotyczących innych postaci tej serii, co znacznie poszerza spektrum powieści.

Ta seria jest absolutnie moja ukochaną, w swoim gatunku nie ma sobie równych. Ta część zarówno jak poprzednie wzbudziła we mnie masę wspaniałych emocji i dała mi mnóstwo przyjemności z czytania. Jak zwykle było wzruszająco i ciekawie, erotycznie i poruszajaco i totalnie nie dało się oderwać od tej cudownej lektury... bardzo polecam każdej kobiecie, dziewczynie, która szuka...

Zaczynając lekturę The Shadows miałam mieszane uczucia. Do tej pory tomy Black Dagger, które przedstawiały historie inne niż te skupione na Braciach, były zdecydowanie słabsze od pozostałych i ratowały je jedynie wątki poboczne (np. książka Payne była tylko dlatego dobra, ponieważ opowiedziana w niej historia Vishous była poprostu świetna).

Cóż, tym razem było podobnie,...

UWAGA WIELKI SPOILER!!!!

Jeśli ktoś nie chce znać zakończenia tej książki, to proszę nie czytać tej recenzji. A już na pewno nie jej trzeciego akapitu!

Książka ma pobodą formę, jak kilka poprzednich tomów, tj. wątek głównych bohaterów zajmuje może 30% książki. Wątek Treza i Seleny miesza się z innymi wątkami: iAm’a, Layly, Assila (i handlu narkotykami z Reduktorami),...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na półkach: , , , ,

Pierwsze o czym muszę wspomnieć to fakt, że po prostu uwielbiam cykl Bractwa Czarnego Sztyletu. Co tam uwielbiam - kocham! Bardzo zżyłam się z Braćmi, ich shellans, nawet z psańcami i wszystkimi pozostałymi postaciami. Najnowszy, 15-sty już tom BCS, bardzo szybko i przyjemnie mi się czytało. Z każdym kolejnym rozdziałem historia nabiera tempa, a ostatnie strony dosłownie...

• Fantasy
  • 2018