Terapia

Okładka książki Terapia
Sebastian Fitzek Wydawnictwo: G+J Seria: Danse Macabre kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Barbara Tarnas
literatura niemiecka

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Do połowy książka wciągnęła mnie niesamowicie - ostatkiem sił oderwałam się w nocy od książki, wiedząc, że następnego dnia idę do pracy. Im mniej racjonalnie się robiło - tym mniej mnie ciągnęło, ale i domyślałam się mniej więcej zakończenia. Dobra książka czytana dla rozrywki, nie jakiś szczególnych przeżyć.

Dość wciągająca, szybko się czyta, człowiek jest ciekaw jak to wszystko się stało i o co chodzi, ale ostatecznie na koniec - przekombinowana. Można przeczytać jako niewymagającą książkę na letnie popołudnie, ale jeśli mam ją gdzieś plasować to byłby to raczej średniak.

Dołączam się do opinii, że ksiażka przekombinowana.

Dołączam się do opinii, że ksiażka przekombinowana.

Książka, z nieprzewidywalnym zakończeniem.. a przynajmniej ja, nie spodziewałam się takiego końca.. Viktor nie może pogodzić się z zaginięciem swojej córki. Od czterech lat żyje na równi pochyłej. Chciałby dowiedzieć się co się stało z Josy. Czy odkryje prawdę? A jeżeli prawda jest gorsza od jakiekolwiek koszmaru?

Mocno przekombinowana i przez to mało realna. Oczywiście szybka akcja, niby wciąga, ale jednak lektura dla mało wymagającego czytelnika

Podobała mi się ta książka, mimo, że nie lubię kryminałów. Przy końcu odrobinę się zgubiłam, ale rozwiązanie zagadki ostatecznie spodobało mi się. Niedopowiedzenia na końcach rozdziałów momentami potrafiły trzymać w napięciu. Interesujący temat chorób psychicznych podnosi w moich oczach ocenę tej książki. Polecam nawet jeśli ktoś nie lubi kryminałów, bo ten jest krótki i szybko się go czyta.

Przepadłam. Jestem zachwycona, chociaż koniec trochę przekombinowany 🤔
Jestem tym bardziej zachwycona, bo ta książka była debiutem autora, mega 👍👏

Przepadłam. Jestem zachwycona, chociaż koniec trochę przekombinowany 🤔
Jestem tym bardziej zachwycona, bo ta książka była debiutem autora, mega 👍👏

Do końca zaskakująca i trzymająca w napięciu.
Fabula jest dwutorowa.
Victor leży w szpitalu i leczy go dr Rotch.
Leczy stany lekowe i depresyjne. Twiedzi ze jego 12 letnia córka nie żyje.

Okazuje sie ze Victor prowadzi życie na wyspie i oddwiedza go Anna. Chce ona poddac sie terapii. Anna opowiada ze jest pisarką i to co pisze dzieje sie w realu.

Dwa wątki przeplataja się.
Victor jest psychiatrią i pacjentem jednocześnie. Na koncu wyjawia co sie stało z corka. Zona Vicora ma sie wspaniale i corka ... staje sie pacjentka dr Rotha.
Bardzo dobra powieść psychologiczna!

Do końca zaskakująca i trzymająca w napięciu.
Fabula jest dwutorowa.
Victor leży w szpitalu i leczy go dr Rotch.
Leczy stany lekowe i depresyjne. Twiedzi ze jego 12 letnia córka nie żyje.

Dwa wątki przeplataja...

Wystarczy przeczytać cztery ostatnie rozdziały, wszystko co je poprzedza, to tylko przydługi wstęp.

Bardzo szybko się czyta. Chwilami pokręcona i już sama nie wiedziałam co może być prawda, a co nie. Zaskakująca. Polecam