Siostra

Louise Jensen Wydawnictwo: Burda Publishing Polska kryminał, sensacja, thriller
The Sister
Jacek Żuławnik
Burda Publishing Polska
niebezpieczeństwo obsesja poczucie winy samobójstwo samotność siostra strach thriller
The Sister
kryminał, sensacja, thriller
Jacek Żuławnik

Oficjalne recenzje i

A imię jej: Wyrzuty Sumienia

[ 9 ] Link do recenzji

Jedna z moich ulubionych autorek

Ostatnio mam dobrą passę trafiam na świetne książki. Czytało się przyjemnie, szybko wręcz zaciekle. Tym razem Jensen mnie pozytywnie zaskoczyła, za 1 razem nie było tak dobrze. Chyba zostawię tę książkę dla swojej siostry :)

Książkę dobrze i szybko się czyta. Zakończenie mnie trochę rozczarowało.

Grace nie potrafi pogodzić się ze śmiercią swojej ukochanej przyjaciółki Charlie. Nie może skupić się na niczym. W pracy jest zamyślona. Jej długo letni związek z Danem praktycznie nie istnieje. Nie może zapomnieć ostatnich słów przyjaciółki.
Grace po śmierci przyjaciółki dowiaduje się ilu rzeczy tak naprawdę nie wiedziała o przyjaciółce.
Na jej drodze...

Przygodę z twórczością Louise Jensen zaczęłam od "Prezentu", pisałam już Wam o nim. "Siostra" podobała mi się jeszcze bardziej, może przez to, że akcja toczyła się bardziej dynamicznie i była bardziej wielotorowa. Ilekroć coś się wyjaśniało, pojawiała się nowa zagadka. Tego właśnie oczekuję od thrillera, żeby nieustannie trzymał w napięciu. A jak do tego dochodzi lekkie...

Fajna książka czyta się bardzo szybko jest i lekkie zaskoczenie.
Polecam

To moja druga książka tej autorki i tak jak poprzednia, ta również mi się spodobała. Świetna, zawiła historia o Charlie i Grace. Polecam.

Nie jest to nic wybitnego, jednak dobrze, gladko sie czyta. Zdecydowanie babska ksiazka, o kobietach, dla kobiet.
Zapewne nie pozostanie w mojej pamieci na dlugo, jednak milo sie z nia spedzalo czas.
To moja druga ksiazka pani Jensen - i juz zauwazylam pewien schemat, jakby jej ksiazki byly pisane na podstawie tego samego planu. Czytam teraz trzecia, bo - jak wspomnialam -...

Dobrze się czyta nieco przewidywalna powtarzalna historia ale na zimny wieczór może być

Była to moja pierwsza książka tej autorki. Jest to fajna książka, o dobrze skonstruowanej fabule, trzymająca w napięciu i ma w sobie zaskakujące zwroty akcji, oraz ma podział na dwie linie czasowe "teraz" i "wtedy", w których znajduje się sporo wątków, ale wszystkie łącza się w całość. Czyli jednym słowem mówiąc, jest to książka lekka, łatwo i przyjemnie się ją...

Dyskusje

• 2018