Milczące dziecko

Potwory w ludzkiej skórze

Link do recenzji

500 270 59

1985 ocen

Nie jest to może jakiś super kryminał, ale przeczytać można.

Wciągająca, chociaż dość przewidywalna. Pokazująca ogromną miłość marki do dzieci. Przyjemnie się czytało.

Wciąga bardziej niż można się spodziewać. Czyta się dobrze, szybko. Myśli się o niej cały czas, zastanawiając się co też się działo w czasie zaginięcia chłopca. Zwroty akcji, rozbudowa postaci, dużo ciężkich i mrocznych emocji przeplatają się z ciągłą nadzieją na lepsze.

#41/52 #milczącedziecko #sarahadenzil
"Potworami mogą być ludzie tacy jak ja czy pani, potrafiący ukryć swoją prawdziwą twarz...."
Smutne i takie prawdziwe tak jak ta opowieść i pokazanie prawdziwych twarzy ludzi, których na pozór znamy. Kolejna książka tej autorki, którą dosłownie wciągnęłam ciekawa zakończenia. Razem z główną bohaterką książki, również jako matka...

Bardzo interesująca książka. Wciągnęła mnie na całego, praktycznie przeczytałam ja jednym tchem. Poruszany temat jest dość trudny, walka matki o swoje dziecko niesamowita. Czy zakończenie było przewidywalne? I tak i nie. Gdzieś tam w głowie pojawił mi się pomysł na zakończenie, jednak później autorka skutecznie zmieniała tok mojego myślenia. Polecam!

2021

Świetnie się czytało, całkiem wciągający thriller. Może zakończenie zbyt przewidywalne, ale to nie przeszkadzało w czytaniu, jak rzadko. Spodobał mi się styl, w jakim pisze autorka. Taki lubię. Mocna (lub ciężka, jak kto woli) tematyka, a historia opisana w sposób lekki, przyjemny i przyswajalny. Czytelnik płynie razem z historią, aż do końca. I aż żal, że już koniec.

Latem 2006 roku Emma Price bezsilnie patrzyła, jak z rzeki wyłowiono czerwoną kurtkę jej sześcioletniego syna, Aidena. Ciała nie odnaleziono.
Dopiero dziesięć lat później Emma odkryła, że na powrót może cieszyć się życiem. Wyszła za mąż, oczekuje drugiego dziecka i poczuła, że znowu ma kontrolę nad swoim życiem.
I wtedy wraca do niej Aiden.

Całkiem wciągający thriller....

audio - Paulina Holtz
Powiem tak: rozwlekle nudnawa z przewidywalnym zakończeniem

Polecam

Uwielbiam tę autorkę!