Kup teraz - 15 ofert w cenie od 6.99 zł do 34.80 zł

kryminał, sensacja, thriller
2021-05-18
literatura niemiecka

Bardzo mocna książka.

Mocna, zaskakująca, emocjonująca książka.

Niesamowicie wciągnęła mnie ta książka! Było to moje pierwsze spotkanie z Fitzekiem, ale na pewno nie ostatnie. Trochę obawiałam się zakończenia, ale autor świetnie doprowadził historię do końca.

Moje pierwsze spotkanie z Panem Sebastianem uważam za bardzo udane :) W trakcie czytania byłam równie mocno przeziębiona, jak bohater książki co tylko wzmogło moje dolegliwości i wrażenia - efekt powalający. Tak poważnie - bardzo dobra książka, wciągająca od samego początku, zaskakująca gmatwanina osób i osobowości - po tej Terapii, terapia wskazana :) Teraz wyszukam sobie...

Nie polecam. Mam pracę licencjacką do napisania, od cholery zadań na zaraz, a przez takie książki jak ta chodzę spać, kiedy inni wstają. W dodatku niczego nie żałuję. Takich rzeczy się nie robi. Apeluję do autora, aby zaprzestał tego procederu.

Fitzek jak zwykle namącił, namieszał i... wyszedł z tego naprawdę niezły czasoumilacz ;)
miłośnicy suspensów, szczególnie Hitchcocka nie będą zawiedzeni, klimat całej książki przypomina dobry (czarno - biały) dreszczowiec!
a zakończenie.... WOW....

Fitzek to autor po którego książki mogę sięgać w ciemno bo wiem, że się nie zawiodę. Tak smak było z terapią, zaczęło się dość niewinnie, akcja była spokojna ale i trochę zagmatwana a w powietrzu było czuć niepokój, który zwiastował że coś nadchodzi. Ale to co przyniósł koniec, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Czytajcie ☺️

Świetny thriller.

Świetna książka. Utrzymana w ciekawym klimacie , pełna zagadek, domysłów I wielu pytań. Jak zawsze autor mnie nie zawiódł i przedstawił zgrabną historię, która bardzo mnie wciągnęła. Tradycyjnie dzialo się dużo, miałam swoje przypuszczenia jak potoczy się cała historia , części się domyslilam , a część zaskoczyła mnie na koniec. Jest to pozycja która polecam.

Jak dla mnie to wybitnie dobra książka, jestem pod wrażeniem. Końca się kompletnie nie spodziewałam. Jeden z lepszych thrillerów psychologicznych jakie czytałam.

1 857
    1 768