Kup teraz - 10 ofert w cenie od 15.65 zł do 28.47 zł

literatura polska

Oficjalne recenzje i

Miłości nie zmierzysz centymetrem

Link do recenzji

Madeleine jest dla mnie wzorem...

Czyta się szybko. Historia dość naiwna, ale pełna humoru. Polecam na odstresowanie.

Wspaniała opowieść. Ciekawa fabuła, bardzo szybko się czyta. Pełna ciepła i miłości opowieść o tym, że każdy ma gdzieś ,,swoje miejsce”. Polecam

Bardzo dobrze czyta się kontynuację wymarzonego domu. W kolejce mam juz 2 kolejne tomy.

Ta książka wciąga ! dziś dokańczając czytanie tej książki udało mi się przypalić obiad. Losy bohaterów są zagmatwane, dużo się dzieje, wątków kilka każdy równie interesujący. Były momenty gdzie łza się zakręciła. Magda i Michał, Marta i Zosia , Magda Ania i Marcysia , Krysia i Kacper i wiele innych.. ich losy, ich historię.. Czytajac ta książkę mam wrażenie jakbym słuchała...

Zazwyczaj jak książka , bardzo mi się podoba daję ocenę 8 - rewelacyjna , tutaj daję 9 dodatkowo za wątek w sypialni u Krysi, Kacper- Michał, uśmiałam się do łez . Książka przeczytana w jeden dzień, super kontynuacja, wciąga, bawi wzrusza .POLECAM !

Dalsze przygody Madaline i jej przyjaciół . Przyjemna kontynuacja .

Naprawdę lekko czyta się książki pani Magdaleny chociaż pod płaszczykiem zabawnych, chwilami ironicznych sytuacji czy dialogów porusza ona ważne tematy. Patologia rodzinna i społeczna, ludzka zazdrość, zawiść a nawet podłość. Miłość i zdrada, altruizm, dobroć i zawziętość itd. Przeszłość nigdy nie zginie, czasami tylko się przyczai aby o sobie przypomnieć w najmniej...

Drugi Tom Malowniczego okazał się jeszcze lepszy od poprzedniego. Ciąg dalszy losów naszej Madzi. Stworzenie domu dla Marcysi i Ani jest dla niej niełatwym zadaniem. Michał, jej miłość również przyjdzie jej się zmierzyć z wyzwaniem. Historia z wieloma wątkami, nieprzewidywalna i niezwykle wciągająca.

Czas spędzony z książkami Magdy Kordel nigdy nie jest czasem straconym.
W Malowniczym Madeline szykuje się do zostania rodziną zastępczą dla Ani i Marcysi,ktoś jednak rzuca jej kłody pod nogi i sugeruje że bohaterka źle się prowadzi.W dodatku w miasteczku zjawia się Marta dawna koleżanka Magdy,która skrywa jakiś sekret.
Cudowna lekka powieść,idealna na letni wieczór!!!

1 670
  • 2014