Mr Fugu

Warszawska Firma Wydawnicza
Japonia
literatura piękna
Japonia

Nicole i Isao są małżeństwem, on jest Japończykiem, a ona Europejką. Mężczyzna jest bezwzględnym biznesmenem, dla niego liczą się tylko pieniądze w myśl maksymy po trupach do celu. Kobieta jest tylko ozdobą, ona ma błyszczeć i przynosić chlubę swojemu mężowi. Pewnego dnia Nicol nie wytrzymuje roli jaką przyszło jej pełnić u boku Isao. Popełnia samobójstwo.

Isao nie potrafi...

jak dla mnie rewelacja... podobalo sie i to bardzo

• 2014
  • Literatura "dorosła"