Jedz, módl się, kochaj

Okładka książki Jedz, módl się, kochaj
Elizabeth Gilbert Wydawnictwo: Rebis Seria: Salamandra biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Salamandra
Eat, Pray, Love: One Woman's Search for Everything Across Italy, India and Indonesia
Rebis
2013-01-01
2010-01-01
Data 1. wydania:
2010-07-01
Marta Jabłońska-Majchrzak
życie podróże przemiana relaks modlitwa wiara

więcej Więcej

Miła, lekka i przyjemna. Inspirująca do sięgania po marzenia i zmiany.

Lekko się czyta, zgodnie z zapowiedzią autorki książka nie jest poradnikiem, jednak nie tego się spodziewałam, liczyłam na podróż przez zapowiadane na okładce kraje, więcej jest w niej podróży wewnętrznych i przemyśleń autorki. Parę poruszających historii i ciekawostek, ale po raz pierwszy to film bardziej trafił do mojego serca ❤

Na półkach: , , , ,

Nie wiem co mam myśleć o tej książce. Miałam ją na liście do przeczytania już naprawdę długo. Czytałam o niej wtedy dobre opinie. Wydawało mi się że to będzie pozycja dla mnie. Czy tak jest? Nie do końca. Zapowiadało się naprawdę obiecująco. Pierwsza część opowiadająca o Włoszech, była dla mnie najrzyjemniejsza do czytania. Druga część o Indiach jakoś mnie zmęczyła. Z...

Kto jej nie zna? Albo filmu? Książkę lekko i przyjemnie się czyta. Ponadto motywuje do działania. Polecam.

Kupiłam ją lata temu, po obejrzeniu jej ekranizacji. Znalazłam ją ostatnio w biblioteczce, zachodząc w głowę, dlaczego do tej pory po nią nie sięgnęłam. Po przeczytaniu kilkudziesięciu stron przypomniałam sobie: sięgnęłam, jednak jej nie „zmęczyłam”. Tym razem po przeczytaniu pierwszej części też musiałam zrobić od niej przerwę. Zmęczyła mnie. Nie przepadam za pozycjami...

Świetnie bawiłam się przy tej książce. Spełniła swoją rolę. Jest genialnie napisana, bardzo zabawna, niezwykle ciekawa i wciągająca. Bardzo podoba mi się konkluzja, do jakiej autorka doszła po 4 latach wypełnionych po brzegi niesamowitymi przeżyciami i przygodami. Każdy zrozumie ją na swój sposób, dlatego nie będę niczego sugerować. Ale polecić mogę, więc polecam!

Książka napisana dosyć infantylnie, ale przesłanie o zmianie, podróży itd. trafiło u mnie w dobry moment. Przesłanie o radzeniu sobie z emocjami, sile jaką daje niezależność - książka ku pokrzepieniu serc 😊

Bardzo ciekawa, autorka ma lekkie pióro i świetne poczucie humoru. Historia i wnioski, które można z niej wyciągnąć są bardzo pouczające.
Poniżej spotkałam się z opiniami, że kwestia duchowości jest traktowana po macoszemu, ale hej! To pisze dziennikarka, po prostu dziennikarka, a nie pani profesor specjalizująca się w tej dziedzinie czy duchowa guru. Nie, po prostu zwykła...

Wspaniała książka, polecam każdej kobiecie

Bardzo podobała mi się ta książka, pewnie z racji tego, że na bieżąco jestem z tematyką medytacji i te trudności, z którymi borykała się bohaterka - ja miałam podobne. Książkę dość szybko i łatwo się czyta.

9 162
    3 507