Koloruj według numerów

Okładka książki Koloruj według numerów
Elizabeth Gilbert Wydawnictwo: Zielona Sowa hobby
hobby
Zielona Sowa
2016-01-01
2016-01-01
Krzysztof Hubert Olszyński

ZWIERZĘTA, CYFRY I KOLORY

Chyba nie ma osoby, która jako dziecko nie uwielbiałaby kolorować. Te nasze przyjemności z dzieciństwa postanowiono w ostatnich latach przenieść na nowy grunt, oferując o wiele bardziej skomplikowane i wymagające ilustracje dla dorosłych. Z czasem pojawiły się kolejne wariacje na ten temat, w tym również ta, ciekawa publikacja zatytułowana...

• Współpraca

Dodaj cytat z książki Koloruj według numerów