Dlaczego trawa jest zielona

Jan Rurański Wydawnictwo: JaR popularnonaukowa
JaR
popularnonaukowa
2010-01-01

Od zarania dziejów człowieka nurtują rozmaite pytania, a nasz świat jest tak złożony, że mimo postępu i nowych odkryć część z nich pozostaje bez odpowiedzi. Wiele rzeczy przyjmujemy za pewniki, a Jan Rurański swoją sympatyczną gawędą tłumaczy jak złożone procesy stoją za codziennymi zjawiskami. Oprócz poszerzenia swojej wiedzy można się dobrze pobawić. Książka jest napisana...

• Przeczytane w 2015
  • Dziecięce
  • KRESY - zbieram dla Polaków na Kresach
  • Sprzedam/wymienię
  • Czytam sobie
  • 1000 książek
  • Półka dzieci
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Dlaczego trawa jest zielona