Dlaczego sól jest słona, czyli odpowiedzi na głupie pytania

Jan Rurański Wydawnictwo: ALFA popularnonaukowa
83-7001-032-6
ALFA
popularnonaukowa
83-7001-032-6

Dlaczego od 1984 roku nie ma wznowienia tego arcydzieła?

Prowokacyjny tytuł.
Nie ma głupich pytań, mogą być tylko głupie odpowiedzi.
Ta książka prezentuje, jak można przekazać wiedzę w ciekawy sposób. Wielokrotnie czytałam sobie i swojemu dziecku. Kapelusze z głów przed autorem, który zasiewa ziarno głodu wiedzy.
Ocena max w swojej kategorii.

Na półkach: , , , ,

Wspaniałe ciekawostki. Interesujące i często bardzo dowcipnie brzmiące. Często zaskakujące informacje brzmią jak paradoksy, absurdy, niewiarygodności; a jest inaczej. Skarbnica naukowych ciekawostek dla "młodych naukowców" przeważnie. :) Mądre, pouczające pozytywnie, polecam.

• Czytane wielokrotnie
  • Mam i nie oddam