Tam gdzie spadają Anioły

Dorota Terakowska literatura piękna 300 str.
Wydawnictwo Literackie
literatura piękna
anioły walka dobra ze złem egzystencja

Wydawnictwo Literackie
literatura piękna
anioły walka dobra ze złem egzystencja

Kup książkę

Zapraszam do zapoznania się z moją opinią o tej książce na moim bookstagramie https://www.instagram.com/p/B7vfZL4B97E/?utm_source=ig_web_copy_link

W tej książce świat rzeczywisty, ludzki, spotyka się ze światem mistycznym. Jaki los spotyka człowieka kiedy jego anioł stróż upada? Zachęcam do lektury

Poruszająca książka, po którą zdecydowanie warto sięgnąć.

Super... Ciekawie opisana fabula. Polecam

Z ciekawym przsłaniem, ale dla początkującego czytelnika może być trochę zniechcęcająca

Książka ta opowiada historię małej dziewczynki, która w dzieciństwie była świadkiem bójki aniołków, z których jeden z nich był właśnie jej Aniołem Stróżem. Niestety walka kończy się straszliwie, a Anioł Ewy spada na ziemię pozbawiony skrzydeł. Teraz dziewczynka zaczyna ciężko chorować. A aby mogła wyzdrowieć jej Anioł musi wygrać walkę z bratem bliźniakiem - Aniołem...

Tam gdzie spadają Anioły Doroty Terakowskiej to książka która w cudowny sposób pokazuje walkę dobra ze złem... nawet jeśli na co dzień nie myślimy o aniołach, czy nie wierzymy to lektura pobudza wyobraźnię. Czy wszyscy mamy swojego anioła stróża? Polecam tę lekturę... warto się zatrzymać w biegu i pomyśleć.... życie jest takie skomplikowane czasami.

„Tam, gdzie spadają anioły” poleciła mi gorąco moja koleżanka. Nie przepadam za stylem pisania Doroty Terakowskiej, ale dałam się przekonać do czytania, wiedząc, że to na pewno nie będzie czas stracony — i nie był.

Bardzo mnie ta książka nużyła i czytałam ją dość długo, bo chyba tydzień. Nie przepadam za tak długimi rozdziałami — niektóre zdawały się nie mieć końca. Nie...

Książka jak zawsze przepełniona, problemami na, które bardzo często większość z nas nawet nie zauważa. Porusza problematykę: pracoholizmu, wiary, choroby, samotności, niezrozumienia, lęku.
Książkę powinien przeczytać każdy, kto chce otworzyć oczy na to, co nas wszystkich otacza.

Wspaniała, ciepła, dotykająca... Wszystko jest tak dopracowane, żadne słowo nie jest naddane. Ave, Vea i Ewa, każde przytoczone nazwisko, niesamowity kunszt Doroty Terakowskiej. Nie musi nazywac postaci, ani specjalnie ich opisywać żeby powstał bardzo wyraźny i szczegółowy obraz tego o czym pisze. Niedoścignione dzieło

Dyskusje

11 143