Tam, gdzie spadają Anioły

anioł stróż literatura polska anioły dziecko opieka
literatura piękna
2002-01-01
anioł stróż literatura polska anioły dziecko opieka

Zakochałam się w tej książce od pierwszej do ostatniej strony.
Cieszę się, że sięgnęłam po to arcydzieło.
Kiedy przeczytałam o czym będzie ogółem ta książka, pomyślałam: ,, Czuję, że może być przynudzająca ". Myliłam się i to bardzo.
Uwielbiam tę powieść, na pewno do niej wrócę.
Polecam każdemu, młody czytelnik, jak i ten starszy, znajdą tu coś dla siebie😇

Czy każdy z Nas ma swojego Anioła Stróża? Czy ON nas chroni? A może to my musimy walczyć o Niego?
Powieść pełna intrygujących zagadnień na temat życia ludzkiego. Dobra pozycja dla osób wierzących, bo nie głosząca powszechnych ,,herezji" na wszelkie takie tematy - niezbadane zagadnienia bytu uchwycone w niebanalną formę.

Ciekawa, wspaniała i wzruszająca książka.

200902 papier G3.
Początek obiecujący - zawiązanie akcji, bohaterowie. Z każdą kolejną stroną jest jednak nudniej i dziwniej. Mam wrażenie, że następuje przeciąganie akcji, by sztucznie powieść wydłużyć. Mniej więcej w połowie chciałem by już się skończyło. Plus za pomysł oraz informacje o aniołach.

Przez jeden dzień odmienia się historia nie tylko dziewczynki, małej Ewy, głównej bohaterki, ale także jej rodziny i ludzi dookoła niej. To jest jedna z rzeczy, które najbardziej podobały mi się w tej książce. Metamorfozy poszczególnych osób, a także usilne zmaganie się z przeszkodami.
Myślę jednak, że najpiękniejsza relacja została ukazana pomiędzy przeciwstawnymi...

Źle, opornie się to czytało. Wszystko podlane mdłym, niestrawnym sosikiem metafizycznym. Popłuczyny po Paolo Coelho.

Miło wspominam tą książkę, zakończenie mnie urzekło :)

Gdy Ewa ma pięć lat zostaje świadkiem potwornej walki aniołów. Z fascynacją oraz strachem przygląda się starciu ciemnych i jasnych istot, które szybko fruną po niebie. Oczarowana tym widokiem próbuje pokazać go rodzicom, ale ci są zbyt zajęci pracą, by zwrócić uwagę na kolejną dziecięcą bzdurę. By chociaż wyjrzeć przez okno. Dlatego jedynie mała Ewa wie, że jedna z istot...

Bardzo fajna i mądra książka, jednak czasem przeciągana.

edna z najpiękniejszych wzruszających książek jakie kiedykolwiek czytałam🥰 czytałam tą książkę jakieś 15 lat temu, od wtedy wiedziałam, że będę do niej wracała. Ja naprawdę rzadko czytam książki po raz drugi, bo zawsze wydaje mi się, że przecież warto poznawać inne... tą na pewno będę czytała i trzeci i może jeszcze piąty raz. Jest to baśń dla mnie najpiękniejsza.
Czy...

Dyskusje