Całkowita przemiana. Zmień swoje życie w 24 godziny

Okładka książki Całkowita przemiana. Zmień swoje życie w 24 godziny Susannah Constantine, Trinny Woodall
Okładka książki Całkowita przemiana. Zmień swoje życie w 24 godziny
Susannah ConstantineTrinny Woodall Wydawnictwo: G+J poradniki
poradniki
G+J
2013-10-23
2013-10-23
moda styl ubieranie się Trinny i Susannah

Okładka książki Trinny & Susannah. Sztuka przetrwania Susannah Constantine, Trinny Woodall
Trinny & Susan... Susannah Constantin...
Okładka książki Księga kobiecych sylwetek Susannah Constantine, Trinny Woodall
Księga kobiecy... Susannah Constantin...

Lubię poczytać od czasu do czasu takie poradniki. Tylko takie książki wchodzą mi w czasie upałów ... ta pogoda mi nie służy. Niestety książka się przedawniła trochę ... nie wiem czy te ciuchy są jeszcze modne, ale lubię poczytać na temat "gruszki", którą od szkoły średniej jestem ;) Znajdziemy również porady co zrobić jak idziemy na imprezę !

Całkiem zgrabnie napisany poradnik, jak się ubierać, jakie kolory dobierać i na końcu co zrobić żeby w ciągu tych 24 godzin zmienić swoje życie, chociaż trochę jeżeli chodzi o stylu ubierania, makijaż i fryzurę. Pewne porady mają charakter konkretny, pewne bardziej domyślny. Podoba mi się, że zastosowano tu znacznie większy wachlarz sylwetek jakie możemy mieć a nie ograniczenie do tych 4 czy 5 oklepanych. Podoba mi się, że to same Panie są modelkami jeżeli chodzi o dalszą część poradnika. Jeżeli chodzi o konkretne ubrania okazane przy konkretnych sylwetkach zdradzają, że jednak jest to poradnik dla kobiet dojrzałych, co najmniej po trzydziestce. Dla młodych może jedynie te sylwetki mogą stanowić podpowiedź jak dobrać ubiór do budowy ciała. Polecam dla podszkolenia się, że są też inne sylwetki niż cztery podstawowe.

o czytaniu tu nie ma mowy w dosłownym tego słowa znaczeniu- jest to poradnik bardzo dobry poradnik,o odpowiednim dobieraniu garderoby-warto do niej wracać i się ,,poduczać" zapamiętywać istotne dla nas informacje.
Ja jestem ogromną fanką tych dwóch kobitek i chyba nie jetem obiektywna:D

Ja jestem ogromną fanką tych dwóch kobitek i chyba nie jetem obiektywna:D

2034

Niesamowite są te dwie kobietki!
Trinny i Susannah to duet brytyjskich stylistek, które doradzają kobietom i uczą zasad właściwego ubierania się.
Uwielbiam oglądać programy z modowymi metamorfozami, ktore proponują. Ich propozycje czasami są kontrowersyjne, ale trzeba przyznać, że kobiety wyglądają zdecydowanie korzystniej.
Zwykle wiele tendencji i błędów w ubieraniu się tkwi w naszej psychice bądź w podglądaniu i naśladowaniu niewłaściwych osób. Mówiąc "niewłaściwych" myślę o typie sylwetki. Patrząc na elegancką i pięknie ubraną kobietę, chcemy też tak wyglądać. Jednak nie zawsze pasują nam rzeczy, które na innych wyglądają świetnie.

Trinny i Susannah jako punkt wyjścia zmian w wyglądzie przyjmują właściwe zdiagnozowanie typu sylwetki, określenie jej słabych i mocnych stron. To pozwala na określenie stylu, który będzie najlepiej podkreślał nasze zalety - co wymusi na nas zmiany w garderobie. Jednak zawsze trzeba trzymać się wytycznych - fasonów i kolorów, które możemy stosować, oraz tych, których należy się wystrzegać.
I nie ma zmiłuj się!

Książka znanych stylistek nie tylko odmieni twój wygląd, ale również zmieni twój sposob myślenia. Metamorfoza dotyczy całości nas - stylu, sposobu myślenia i samooceny. Doda nam pewności siebie i atrakcyjności.

Książka jest świetnie napisana oraz bogato ilustrowana. Całość jest przystępna i bardzo ciekawa. Na pewno jeszcze nie raz do niej zajrzę.
Bardzo ładne wydanie, z twardą lakierowaną, okładką - świetnie nada się na prezent świateczny.
Bardzo fajna książka - polecam!

Niesamowite są te dwie kobietki!
Zwykle wiele tendencji i błędów w ubieraniu się...

• Poradniki
  • Styl/Moda