Kup teraz - 1 oferta w cenie od 79.99 zł do 79.99 zł

poradniki
Olga Siara
Olga Siara motywacja dziennik rozwój osobisty inspiracje

Oficjalne recenzje i

Zostajesz tu czy idziesz naprzód?

Link do recenzji

Najlepszy kalendarz, jaki miałam! Służył mi jako dziennik, zapisywałam w nim każdy swój dzień, niekiedy myśli i inspirujące cytaty. Autorka niezawodnie wplatała między wiersze trafne anegdoty i podnoszące na duchu słowa. Jeśli ktoś lubi książki Reginy Brett, kalendarz bez wątpienia też będzie mu się podobał.

Fantastyczny kalendarz!

Najlepszy kalendarz, jaki zakupiłam w swoim życiu.

Korzystałam z tego dziennika przez cały rok 2019, który był dla mnie wyjątkowo trudnym czasem. Bywało ten dziennik polepszał moje samopoczucie pokrzepiającymi myślami, lecz czasami też pogarszał, bo w nim wylewałam wszystkie swoje emocje, o których nawet nie chciałam myśleć.

Ten notes sprawiał, że czułam konieczność zapisywania swoich myśli przy każdym dniu.
Niestety, nie...

Miło się korzystało - przyjemny dla oka dziennik opatrzony mądrymi cytatami.

Tak się stało, że ten dziennik towarzyszył mi w 2018 r., który był dal mnie bardzo ciężkim czasem. Każdy miesiąc zawierał jakąś dłuższą, pokrzepiającą historię oraz mnóstwo motywujących przypomnień/ zdań.

Uwielbiam pokrzepiające felietony Reginy. Kupiłam ten dziennik i stał się moim towarzyszem przez kolejny rok. Ciekawie wykonany, uniwersalny bo na każdy rok. Dawał mi siłę w ciężkim dla mnie 2018. Dziękuję Regino.

"Twój dziennik" Reginy Brett dostałam na urodziny od mojej bardzo dobrej koleżanki w 2016 roku, lecz dopiero dwa lata później (2018 r.) w pełni zaczęłam z niego korzystać. Od razu da się zauważyć, że jest to bardziej kalendarz, a nawet planner. Książka od razu intryguje swoim wyglądem - różowiutka, utrzymana w minimalistycznym stylu z materiałową zakładką i ślicznie...

Korzystam od dwóch lat, zapisuję sobie postanowienia, małe sukcesy, zmiany jakie udaje mi się w życiu wprowadzać. Na każdy dzień krótka myśl + co miesiąc parę słów motywujących od autorki, mnie się osobiście bardzo przydaje.

1 104
  • Chcę w prezencie
  • Regina Brett
  • Do kupienia
  • Poradniki
  • 2016

Regina Brett Twój dziennik. 12 nowych lekcji i myśli na każdy dzień Zobacz więcej