Zamień chemię na jedzenie

poradniki
9788324020454
odżywianie zdrowie potrawy ekologia

Lekka i przyjemna!!!

Genialne, otrzeźwiające. Nic tylko teraz wprowadzic zmiany w zycie. Powolitku.

Rzecz o zdrowym odżywianiu, czyli zanim sięgniesz po margarynę, chipsy, kostkę rosołową czy zupkę w proszku.

''Książka, która nie zawiera chemii ani polepszaczy smaku".

Julia Bator na kartach poradnika przedstawia zdrowe i wartościowe zamienniki niezdrowych produktów i przekąsek. Wszystko odbywa się na zasadzie: ''Polaku, czy wiesz co jesz?''. Zagłębia skład takich...

Bardzo ciekawa pozycja dla ludzi chcących zmienić podejście do jedzenia.

Zamień chemię na jedzenie to poradnik napisany przez Julitę Bator, która jak mówi na wstępie nie jest ani dietetykiem, ani naukowcem, jest po prostu matką trójki dzieci. Autorka zaczęła stopniowo drążyć temat składów produktów spożywczych, a głównym powodem były bardzo częste infekcje dzieci i podawane im antybiotyki. Pani Julita bierze pod lupę składniki które pojawiają...

Nic nowego dla kogoś mającego choćby podstawową wiedzę o zdrowym stylu życia. Nie podoba mi się to, w jaki sposób informacje zostały rozmieszczone - przez to książka staje się bardzo nieczytelna dla kogoś, kto potrzebuje na szybko znaleźć w niej jakąś informację czy przepis.

Ciekawa książka, otwierająca oczy na to co mamy na swoich talerzach. Po lekturze na pewno uważniej będę wybierać produkty spożywcze.

Nic nowego. Rzeczy powszechnie wiadome.

Praktyczna wiedza, bardzo dużo treści, ciężko zapamiętać wszystko. Nie wpłynęła znacząco na moje życie, ale warto do niej sięgać w celu zaczerpnięcia konkretnych informacji.

Książka – encyklopedia jak dla mnie. Mam ją w swojej biblioteczce od 6 lat i do dziś do niej zaglądam. Tak ogromnej i szczegółowej wiedzy na temat tego co zjadamy nie spotyka się często.
Autorka na wstępie opowiada historię swojej rodziny i tego dlaczego zaczęła zwracać uwagę na to zjada on i jej rodzina. Następnie szczegółowo opisuje wszelkiego rodzaju dodatki chemiczne,...

Dyskusje

• Poradniki
  • Zdrowie
  • 2013
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Zamień chemię na jedzenie