Policja

Okładka książki Policja Jo Nesbø Patronat LC
Okładka książki Policja
Jo Nesbø Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Harry Hole (tom 10) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller

Oficjalne recenzje i

Wróg pośród nas

Link do recenzji

64 8 63

Jedna z lepszych jak nie najlepsza część o Harrym Hole. Sporo ciekawych wątków, głównie związanych z Silje i Trulsem, ale także Bellmanem i całą resztą barwnych postaci.
Władza, pieniądz, sex, brutalność, miłość, strach, nienawiść można by tak wymieniać ale Nesbo tak potrafi operować słowem, że wszystko ma tutaj właściwą kolejność, świetnie się to uzupełnia i koniec końców...

świetna tylko jedne pytanie co z Valentinem i czy jest dalsza część tych przygód .

Jedna z lepszych do tej pory z całej serii. Bardzo ciekawa fabuła, wielowątkowa, z olbrzymią liczbą zwrotów akcji i wodzeniem czytelnika za nos. Jak zwykle podejrzewałem, że winnym zabójstw są wszyscy, tylko nie prawdziwy sprawca. Polecam.

Coś wspaniałego. Myślałem, że poprzedni tom był najlepszy, ale chyba się myliłem. Tyle twistow, napięcia i to zakończenie. Super!

Bardzo dobra książka, która pomogła mi podjąć decyzję, że muszę przeczytać całą serię 🙂 bardzo polecam

Bardzo dobra część Harrego! Autor gra sobie z czytelnikiem w kotka i myszkę. Można się domyślać, że Cię robi w konia, ale niepewność jest. Początek i koniec to jego gra z czytelnikiem. Bardzo fajna historia przewodnia. Zaskakujący finał. I jak tu czytać coś innego, skoro trzeba kolejna Harrego zacząć. Polecam!

Przeczytałam wszystkie książki Nesbø z cyklu o Harrym Hole poprzedzające "Policję" i muszę przyznać, że autor nie obniża lotów. Historia jest wciągająca, akcja wartka i obfitująca w nieoczekiwane zwroty. Nesbø to w ogóle taki pisarz "hollywoodzki", jego powieści bazują na znanym schemacie: nieustraszonego policjanta z problemami, który mimo że już nie pracuje w policji,...

Fajna, zaskakująca, lekka do przeczytania.

O.
MÓJ.
BOŻE.

Jaka - to - jest - cholernie - dobra - książka.

W piekle jest specjalne miejsce dla ludzi, którzy nie czytali książek Jo Nesbo, for sure.

To książko Jo Nesbo udowodnił, że jest królem kryminału. Potrafi fantastycznie budować napięcie i stopniować coraz to bardziej. Gdy wydaję się, że już wpadamy kto jest mordercą autor wyprowadza nas z błędu i podsuwa nam kolejne tropy. Zakończenie jest fantastyczne tak jak cala książka. Polecam do przeczytania.

9 831
    5 191