Śnieżka musi umrzeć

Okładka książki Śnieżka musi umrzeć
Nele Neuhaus Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Oliver von Bodenstein i Pia Kirchhoff (tom 4) Seria: Gorzka Czekolada kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Oliver von Bodenstein i Pia Kirchhoff (tom 4)
Gorzka Czekolada
Anna Urban, Miłosz Urban
literatura niemiecka

więcej Więcej

2044 ocen

Rewelacyjne są te kryminały. Trzymają w napięciu .

skazany za morderstwo wraca do rodzinnej wioski i zaczyna się dziać.....tajemnice ,sekrety znowu morderstwo ,kłamstwa.akcja oraz nieoczekiwane zwroty akcji.

Może to wszystko co napisano o książce z tyłu okładki jest trochę na wyrost, jednakże powieść ma w sobie to coś. Jest naprawdę zręcznie opisana, bohaterzy mają swój indywidualny charakter. Układ intryg jest naprawdę obszerny, chociaż nie zauważyłam pełno "nagłych zwrotów akcji" (owszem były, ale bez przesady ;) czy tego, że fabuła była nie do rozwikłania.
Niemniej nawet...

Jedna z moich ulubionych serii kryminalnych.
Wciągająca, trzymająca w napięciu do końca.
Polecam!

Może być....chociaż po tych "och i ach" w innych opiniach, spodziewałam sie nie wiem jak powalającej książki, chyba mam po prostu za duże oczekiwania, albo za duzo przeczytanych rewelacyjnych książek z najwyższej półki, które po prostu teraz trudno przebić....

Takiego kryminału dawno nie czytałam (słuchałam właściwie, czyta Maja Ostaszewska 😍)
Tyle tam akcji! Knucia! Zbrodni! Brawo dla autorki.

O jaaacie! Co to za książka. Pochłonąłem w dwa dni, a rzadko zdarza mi się tak czytać. Polecam!

Kolejna książka tej autorki i bez zawodu.
Bardzo fajne napisana. Oczywiście sięgnę po następną z cyklu z tą para detektywów.
Poleca.

Książka bardzo mi się podobała. Mnóstwo wątków, wielu bohaterów i kiedy już się myśli, że wszystko wiadomo i dlaczego, historia w dalszym ciągu zaskakuje. Bardzo chętnie sięgnę do innych książek z tej serii, a tę z czystym sercem polecam. Dzieje się w niej naprawdę dużo i do końca nie można być pewnym, że wszystkie tajemnice zostały odkryte.

Niezwykle polecam wszystkim! Doskonała seria :)

2 521
    1 576