Śnieżka musi umrzeć

Nele Neuhaus Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Oliver von Bodenstein i Pia Kirchhoff (tom 4) Seria: Gorzka Czekolada kryminał, sensacja, thriller
Schneewittchen muss sterben
Anna Urban, Miłosz Urban
Media Rodzina
literatura niemiecka
Schneewittchen muss sterben
Oliver von Bodenstein i Pia Kirchhoff (tom 4)
kryminał, sensacja, thriller
Anna Urban, Miłosz Urban
Gorzka Czekolada
literatura niemiecka
1907 ocen 323 opinii

1907 ocen

zawiła, zaskakująca i bardzo ciekawie napisna kolejna książka Nele Neuhaus, którą miałam okazję przeczytać. Komisarza Bodensteina oraz jego partnerkę Pię Kirchoff znałam z poprzednich tomów, a reszta bohaterów i trudna do rozwiązania zagadka, sprawiły, że w zasadzie "połknęłam" ją w klika godzin.

Rewelacyjna książka.

Czytam wszystko, co ukazuje się w Polsce tej autorki. Uwielbiam jej parę detektywów, bo są normalni, bo jakaś moda panuje na śledczych z popapranym życiem albo osobowością. A u Neuhaus jet inaczej. Historia jak zwykle intrygująca, ciekawe zwroty akcji. Polecam.

Bardzo dobra książka trzymająca w napięciu, pełna zwrotów akcji, gdy już myślałem że znam rozwiązanie zagadki książka mnie zaskakiwała. Zdecydowanie warto przeczytać do końca tym bardziej że książka mocno wciąga.

Dawno dawno temu za górami za lasami, żyła sobie Śnieżka z krasnalami.... Zaraz, wróć, to nie ta bajka!

Dziesięć lat temu zaginęły dwie nastoletnie dziewczyny. Jedna z nich swoją urodą przypominała Królewne Śnieżke, przez co była tak nazywana przez rówieśników. Policja co prawda nie odnalazła ciał, ale szybko doszła do wniosku, że obie zostały zamordowane, o czym...

Kolejna świetna pozycja z tej serii. Fajnie zagmatwana, wciągająca. Polecam.

Lubię tą serię. Jest to moje "guilty pleasure". Dostałem to co już znam z trzech poprzednich odcinków. Jak zwykle cała masa podejrzanych,wszyscy umoczeni po szyję,można się bawić w typowanie kto jest największą szują. Ta część książki jest najfajniejsza,później podczas odkrywania kart jest już gorzej. Taka właśnie jest ta seria i zapewne w kolejnych częściach będzie...

Genialny kryminał

Uwielbiam książki Nele Neuhaus. I przy tej również się nie zawiodłam. Ciekawa akcja, trzymająca w napięciu do końca. Co ważne w tego typu książkach - nie irytują mnie główni bohaterowie.

Daje siedem i pół gwiazdki. Kryminał ciekawy ale brakowało mi w nim napięcia i ekscytacji. Nazwiska bohaterów troszkę mi się mieszkały i zwroty akcji pod koniec ksiązki nie wywarły na mnie duzego wrażenia. Nie zaprzyjaznilam się z bohaterami no może z nadkomisarzem Bodensteinem. Dobrze mi się czytało "śnieżkę..." ale zabrakło mi tego wow....o którym słyszałam od innego...

Dyskusje

2 350