Śmiertelna dawka

Okładka książki Śmiertelna dawka Andreas Franz
Okładka książki Śmiertelna dawka
Andreas Franz Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Julia Durant (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Julia Durant (tom 3)
Letale Dosis
Świat Książki
2011-09-14
2011-09-14
Miłosz Urban
literatura niemiecka

Czytam właśnie 3 książkę tego autora i jest jedno WOW .👏👏👏 Wiem że zmarł. Postaram się przeczytać wszystkie
Polecam.👍

Polecam.👍

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Niezwykle polecam wszystkim! Doskonała seria :)

Niezwykle polecam wszystkim! Doskonała seria :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo krwisty, doskonały i genialny kryminał nieznanego mi autora Franza,,,zaskakujące, intrygujące zwroty akcji, znakomita fabuła, tajemnicze morderstwa popełnione przez morderce psychopatycznego, egzotyczna trucizna. Przedstawiciele Kościoła w kościele Elohima zaczynają ginąć w niewyjaśnionych, brutalnych okolicznościach. A policja nie ma żadnych dowodów, poszlak w całym śledztwie w martwym punkcie utknęli, nie wiedzą gdzie szukać.
Atrakcyjna, młoda, ładna Pani komisarz Julia Durant prowadzi dochodzenie w sprawie tych mordów, gdzie wydarzyły się w kościele, poszukuje morderce za wszelką cenę chce go dopaść.
Cała historia bardzo spójna, przerażająca i poruszyła mnie bardzo.
Zakończenie zaintrygowało mnie, nieprzewidywalne było.
Jest to po prostu świetny, mocny kryminał z dobrym klimatem.

Niemiecki kryminał,w najwyższej formie,utrzymana w świetnym stylu.
Wciągająca i budująca napięcie.
Policjantka,która nie zapomina,że jest też atrakcyjną kobietą.
Akcja książki,to niemal,cały czas dobre śledztwo.
Bardzo przyjemny kryminał.

Niemiecki kryminał,w najwyższej formie,utrzymana w świetnym stylu.
Wciągająca i budująca napięcie.
Policjantka,która nie zapomina,że jest też atrakcyjną kobietą.
Akcja książki,to niemal,cały czas dobre śledztwo.
Bardzo przyjemny kryminał.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Najpierw minusy: jeśli czytałeś poprzednią część to ta może wydać ci się nad wyraz podobna , jednak tak nie do końca jest. Ciężko domyślić się kto jest winien zbrodni na początku miałam kilka typów. Książka trzyma w napięciu , wciąga chce się od razu przeczytać całość , jak najszybciej. Dowiedzieć się co będzie dalej i dalej. Pierwszy raz bardziej pokazują życie prywatne głównej bohaterki i to jest ciekawe. To że wszystko kręci się wokół kobiet też jest ciekawe. Ogólnie warto przeczytać podobało mi się.

Jednym słowem świetna,szybko się czyta ,prawie do ostatnich stron trzyma w napięciu.Czułam jakbym sama brała udział w rozwiązaniu zagadki zbrodni...

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Hierarchowie Kosciola Elohima giną w niewyjaśnionych okolicznościach. Nie ma świadków, nie ma dowodów, ale od czego jest komisarz Julia Durant.
Książka dobrze napisana ... nie mogło być inaczej, jeśli autorem jest Andreas Franz.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetna, jak pozostałe części z Julią Durant :)

Świetna, jak pozostałe części z Julią Durant :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Można odnieść wrażenie, że książkę współfinansowały koncerny tytoniowe. W domu, na ulicy, samochodzie, kawiarni czy nawet szpitalu ktoś zapala papierosa. Wymyślny sposób zadawania śmierci, ale powód z lekka absurdalny. Wyjaśnienie na ostatnich stronach nie przynosi satysfakcji, choć drobne zaskoczenie jest.
W sumie rzecz o hipokryzji, ale mocno to naciągane.

W sumie rzecz o hipokryzji, ale mocno to naciągane.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

WARTA POLECENIA WCIĄGA OD SAMEGO POCZĄTKU I TRZYMA W NAPIĘCIU DO SAMEGO KOŃCA.

WARTA POLECENIA WCIĄGA OD SAMEGO POCZĄTKU I TRZYMA W NAPIĘCIU DO SAMEGO KOŃCA.

• Ebooki
  • Kryminał