Gość w Chicago

Warszawska Firma Wydawnicza
literatura polska
literatura piękna
literatura polska

Chyba każdy z nas spotkał się kiedyś z powiedzeniem, że „podróże kształcą”. Tylko pytanie: Jakiego rodzaju podróże? Czy takie, w przypadku których jakieś konkretne biuro podróży zapewnia nam zakwaterowanie, wyżywienie i przewodnika, który podczas zwiedzania będzie skutecznie przynudzał i opowiadał o rzeczach leżących niekoniecznie w kręgu naszego zainteresowania? Czy może...

Pouczająca, z drugim dnem. Inspiruje, motywuje, popycha do przodu, dodaje sił.

• 2015
  • Literatura "dorosła"