Żywot wieczny

Wydawnictwo Poznańskie
Holocaust okupacja literatura polska
literatura piękna
Holocaust okupacja literatura polska

Musiałam po przeczytaniu ostatniej strony odczekać kilka dni. Żeby nabrać dystansu, wyciszyć emocje, sięgnąć po inną książkę, by przed napisaniem opinii przekonać się, jak mocno i na jak długo ta powieść we mnie została.
Ryszard Liskowacki, zmarły w 2006 roku, dziś jest trochę zapomniany, co widać choćby po liczbie czytelników jego utworów na LC. "Żywot wieczny" miał dwa...

• Raczej już nie przeczytam
  • Posiadam (książki - dom)
  • Z historią w tle

Dodaj cytat z książki Żywot wieczny