Świat dinozaurów. Książka z okienkami

Alex FrithPeter Scott literatura dziecięca 16 str.
Sprawdźcie sami...
Firma Księgarska Olesiejuk
literatura dziecięca

Sprawdźcie sami...
Firma Księgarska Olesiejuk
literatura dziecięca

Porównaj ceny i

Skoro moje dziecko tak świetnie bawi się podczas przeglądania książeczek z okienkami i co za tym idzie, tak wiele się z nich uczy postanowiłam sięgnąć po jeszcze jedną tego typu publikacje. Seria ta sama, bo uważam, że wyjątkowo godna uwagi ale tematyka zupełnie inna. Tym razem wraz z tą ciekawą lekturą przeniesiemy się do prehistorii by lepiej poznać świat dinozaurów. To...

• Dla dzieci
  • Olesiejuk