Diabelskie ultimatum

Em
The doomsday ultimatum
kryminał, sensacja, thriller
Cezary Cieśliński

Taka sobie powieść. Dynamiczny początek pełen wybuchów nastawił mnie do książki pozytywnie. Niestety im dalej w las tym więcej drzew. Z czasem książka zmieniła się w nudne, przegadane czytadło, podczas czytania którego tylko czeka się aż w końcu się skończy. A gadają tu strasznie dużo, a akcja momentami się strasznie wlecze. Nie jest to książka całkiem zła, ma też dobre...

• EpuB
  • Beletrystyka
  • Sensacja - thriller - horror - kryminał
  • Biblioteka
  • 2016
  • 52 w 2014
  • Ebook

Dodaj cytat z książki Diabelskie ultimatum