Przed Adamem

Okładka książki Przed Adamem
Jack London Wydawnictwo: Wydawnictwo CM Seria: Klasyka literatury amerykańskiej klasyka
klasyka
Klasyka literatury amerykańskiej
Before Adam
Wydawnictwo CM
2018-04-20
1957-01-01
9788366022034
Stanisław Mazanowski
sny pamięć genetyczna prehistoria australopiteki literatura amerykańska

1963

Na półkach: , , , ,

Nie jest to ten „typowy” London, którego dobrze znamy z „Zewu krwi” lub „Białego kła”, to prawda. Ale przygoda w nienaruszonej naturze jest jak najbardziej cechą wspólną wielu powieści tego pisarza. Nie inaczej dzieje się w „Przed Adamem”.

Z punktu widzenia fana science fiction jest to raczej nietypowa podróż w czasie. Odbywa się ona bez pomocy jakichkolwiek przyrządów i...

• Science fiction
  • Fantastyka
  • Zbieram na drugie mieszkanie w którym urządzę bibliotekę
  • Mobi
  • Powieść