Zlatanka i ukochany wujek

literatura dziecięca
978-83-7776-024-6
Katarzyna Skalska
Zazdrość uczucia LGBT

Super! I chyba tylko w Polsce ktoś powie, że jest to książka o homoseksualizmie.
Akurat to mi się w niej podoba, że związek dwóch mężczyzn potraktowany jest NORMALNIE, nie jest on tematem książki, a jedynie tłem - tak jak każdy inny związek dwóch dorosłych osób w tym wypadku.
Pokazana jest zazdrość dziecka o drugiego partnera (często w prawdziwym życiu - nawet rodzica),...

Koszmar normalnie. Nie żebym była homofobem, ale zlitujcie się narody. I jeszcze rzekomo książka jest o uczuciach.. Bardzo grubymi nićmi pisane: są wydarzenia i zachowania dziewczynki, które można odczytać jako uczucia i na ten temat z dzieckiem porozmawiać, ale myślę, że do tego nadadzą się inne, mniej gorszące książki.

Piękna książka o zazdrości...

urocza książeczka o gejach... dla dzieci...
jasne, wpajajmy dzieciom, że fajnie jest być gejem i lesbijką... w takim tempie za niedługo nienormalne będzie być normalną parą:P
nie, podziękuję...

Książka dla dzieci w delikatny sposób poruszająca temat homoseksualizmu. Ciekawa lekcja tolerancji!

• Dla dzieci
  • LGBT
  • Chcę w prezencie
  • Literatura dziecięca
  • Książki dla dzieci
  • Literatura szwedzka
  • Matka Lewaczka od Książek
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Zlatanka i ukochany wujek