Leśniczówka

Ewa Formella literatura piękna 122 str.
Warszawska Firma Wydawnicza
literatura piękna

Warszawska Firma Wydawnicza
literatura piękna

Porównaj ceny i

Piękna , lekka historia Emilii. Przeczytałam tę książkę w ramach Book Tour.
Bardzo ujęła mnie ciepłem i lekkością ta historia, czułam się jakbym była jedna z postaci tej historii..życie jest nieprzewidywalna ,ale najważniejsze że zakończyło się szczęśliwie.
To nie pierwsza moja przeczytana książka autorki,każda jest cudna historią napisaną przez życie.
Polecam z całego serca.

Emilia wraz z 3 dzieci ucieka od męża żeby odnaleźć spokój i rozpocząć swoje życie od nowa. Chciałaby zapomnieć o złej przeszłości , z daleka od cywilizacji, w "nowym" miejscu. Będąc w leśniczówce, Emilia odkrywa swoją przeszłość - tajemnicę, która była przed nią ukrywana. Miło mi się czytało tą historię, czułam sympatię do Emilii, zainteresował mnie rozwój...

Przeczytanie Leśniczówki nie sprawiło mi trudności, czyta się miło i przyjemnie. Historia Emilii jest wzruszająca. Chcę się czytać i czytać... 🤔 Jestem bardzo ciekawa dalszych przygód mieszkańców tego pięknego miejsca, może kiedyś Pani Formella się zdecyduje napisać ciąg dalszy 🤓 polecam serdecznie tę książkę ♥️

Książkę czyta się szybko i przyjemnie. Tajemnicza historia rodziny bohaterki bardzo mnie zaintrygowała. Spodobała mi się Emilia która pomimo przeciwności losu potrafi sobie ze wszystkim dac radę. Czułam tylko niedosyt i zalowalam że książka tak szybko się skończyła. Mam nadzieję na ciąg dalszy tej wspaniałej historii. Gorąco polecam przeczytanie tej pozycji.

Prosta w swojej formie i bardzo lekka. Kobieca lektura. Pełna ciepła i odrobinę przesłodzona, ale taka miała właśnie być. Odprężająca, dodająca otuchy. Zakończenie chociaż oczywiste od początku to przyprawiło mnie o dreszcze. Brawo Ewuś! Piękny debiut.

Z całym szacunkiem Pani Ewo, dla mnie najsłabsza książka jaką czytałam, kompletne rozczarowanie.

Książka dla wielbicieli kawy i wina... :) Ogólnie bardzo pozytywna, ale jak dla mnie zbyt przewidywalna. Już po kilku stronach można było przewidzieć zakończenie.

Debiutancka książka Ewy Formelli „Leśniczówka”, wydaje się być przeciętną publikacją z mało ciekawą okładką oraz fabułą znajomo brzmiącą, ot takie niepozorne coś, co niekoniecznie kusi. Muszę przyznać, że miałam opory przed tym, żeby zabrać się za czytanie tej pozycji, zawsze obawiam się, że niewielka liczba stron (122) przekłada się na jakość treści. Na szczęście...

Leśniczówka jest książkowym debiutem Ewy Formelli. Opisuje perypetie trzydziestoletniej i owdowiałej Emilii, która z trójką małych pociech przeprowadza się z dużego miasta do leśniczówki ukrytej w pewnej miejscowości letniskowej pośród drzew. Już pierwszego dnia nawiązuje znajomość ze skrywającym tajemnicę panem Tomaszem oraz jego córką prowadzącą bar i zięciem złotą...

Do debiutów literackich początkujących pisarzy podchodzę z pewną rezerwą, bo nigdy nie wiem czego mam się spodziewać. Może być to pisarz z potencjałem, pomysłem i mimo trudnego początku książka zachwyci, lecz nie da się ukryć, że coraz częściej pierwsze powieści są słabe i niedopracowane. A jaka okazała się „Leśniczówka” polskiej pisarki Ewy Formelli?

Kiedy małżeństwo...

• Poszukiwane