Leśniczówka

Ewa Formella Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza literatura piękna
Warszawska Firma Wydawnicza
literatura piękna
2012-01-01

Dla mnie szkoda słów - pretensjonalny język na poziomie szkoły podstawowej (wypracowania), od początku wieje nudą, zaczynane wątki kuleją; w sumie odpuściłam. Zauważyłam, że kiedy coś podoba się moim współpracowniczkom i zachęcona(?) przez nie sięgam po "dzieła" zawsze mam inne zdanie. I tym razem tak było.

Przyjemna, spokojna lektura na jeden wieczór. Bardzo nastrojowa i momentami tajemnicza, choć w końcu skrywany sekret i tak wychodzi na jaw. Perypetie głównej bohaterki - Emilii - są raczej mocno przewidywalne, ale przez to właśnie świetnie się przy tej lekturze odpoczywa. Jest oczywiście lekkie zaskoczenie na końcu, posłodzone dodatkowo posłowiem od autorki. Posłowiem,...

Bardzo przyjemna lektura, którą dobrze się czyta. Prosta fabuła o losach Emilii i jej trójki dzieci. Książkę otrzymałam do przeczytania w ramach book tour. Spędziłam z książką przyjemny wieczór. Polecam.

Piękna , lekka historia Emilii. Przeczytałam tę książkę w ramach Book Tour.
Bardzo ujęła mnie ciepłem i lekkością ta historia, czułam się jakbym była jedna z postaci tej historii..życie jest nieprzewidywalna ,ale najważniejsze że zakończyło się szczęśliwie.
To nie pierwsza moja przeczytana książka autorki,każda jest cudna historią napisaną przez życie.
Polecam z całego serca.

Emilia wraz z 3 dzieci ucieka od męża żeby odnaleźć spokój i rozpocząć swoje życie od nowa. Chciałaby zapomnieć o złej przeszłości , z daleka od cywilizacji, w "nowym" miejscu. Będąc w leśniczówce, Emilia odkrywa swoją przeszłość - tajemnicę, która była przed nią ukrywana. Miło mi się czytało tą historię, czułam sympatię do Emilii, zainteresował mnie rozwój...

Przeczytanie Leśniczówki nie sprawiło mi trudności, czyta się miło i przyjemnie. Historia Emilii jest wzruszająca. Chcę się czytać i czytać... 🤔 Jestem bardzo ciekawa dalszych przygód mieszkańców tego pięknego miejsca, może kiedyś Pani Formella się zdecyduje napisać ciąg dalszy 🤓 polecam serdecznie tę książkę ♥️

Książkę czyta się szybko i przyjemnie. Tajemnicza historia rodziny bohaterki bardzo mnie zaintrygowała. Spodobała mi się Emilia która pomimo przeciwności losu potrafi sobie ze wszystkim dac radę. Czułam tylko niedosyt i zalowalam że książka tak szybko się skończyła. Mam nadzieję na ciąg dalszy tej wspaniałej historii. Gorąco polecam przeczytanie tej pozycji.

Prosta w swojej formie i bardzo lekka. Kobieca lektura. Pełna ciepła i odrobinę przesłodzona, ale taka miała właśnie być. Odprężająca, dodająca otuchy. Zakończenie chociaż oczywiste od początku to przyprawiło mnie o dreszcze. Brawo Ewuś! Piękny debiut.

Z całym szacunkiem Pani Ewo, dla mnie najsłabsza książka jaką czytałam, kompletne rozczarowanie.

Książka dla wielbicieli kawy i wina... :) Ogólnie bardzo pozytywna, ale jak dla mnie zbyt przewidywalna. Już po kilku stronach można było przewidzieć zakończenie.

• BOOK TOUR 2019
  • Biblioteczka domowa III