Leśniczówka

literatura piękna
Warszawska Firma Wydawnicza
2012-01-01
2012-01-01

Byłaby lepsza ocena, gdyby nie była taka słodka i te powtarzające się słowa (głównie kawa).

Przyjemnie się czyta, miło czytać że komuś łatwo coś przychodzi, dobra żeby się zrelaksować, chociaż sama końcówka taka jakby w pewnym momencie pisarce skończyła się chęć pisania więc trzeba było zakończyć książkę szybko.
Nie mniej według mnie mocne 8 :)

Totalnie oderwana od rzeczywistości. Chciałem przeczytać coś przyziemnego ale mocno się rozczarowałem. Dla mnie to science-fiction...

Trochę jak na prawdziwy trud życia za łatwo wszystko przyszło , to jednak książka , można polecić ogólnie jest bardzo ładna i lekko pisana

W sumie, to nie wiem jak ocenić tę książkę. Mam mieszane uczucia, niby ciekawa, bo jest tajemnica, nawet przyjemnie się czyta, bo lekki język, mimo wszystko wydaję się być trochę zbyt cukierkowa i trochę nierealna, ale generalnie polecam na wieczorne, zresetowanie się po ciężkim dniu.

Dla mnie szkoda słów - pretensjonalny język na poziomie szkoły podstawowej (wypracowania), od początku wieje nudą, zaczynane wątki kuleją; w sumie odpuściłam. Zauważyłam, że kiedy coś podoba się moim współpracowniczkom i zachęcona(?) przez nie sięgam po "dzieła" zawsze mam inne zdanie. I tym razem tak było.

Przyjemna, spokojna lektura na jeden wieczór. Bardzo nastrojowa i momentami tajemnicza, choć w końcu skrywany sekret i tak wychodzi na jaw. Perypetie głównej bohaterki - Emilii - są raczej mocno przewidywalne, ale przez to właśnie świetnie się przy tej lekturze odpoczywa. Jest oczywiście lekkie zaskoczenie na końcu, posłodzone dodatkowo posłowiem od autorki. Posłowiem,...

Bardzo przyjemna lektura, którą dobrze się czyta. Prosta fabuła o losach Emilii i jej trójki dzieci. Książkę otrzymałam do przeczytania w ramach book tour. Spędziłam z książką przyjemny wieczór. Polecam.

Piękna , lekka historia Emilii. Przeczytałam tę książkę w ramach Book Tour.
Bardzo ujęła mnie ciepłem i lekkością ta historia, czułam się jakbym była jedna z postaci tej historii..życie jest nieprzewidywalna ,ale najważniejsze że zakończyło się szczęśliwie.
To nie pierwsza moja przeczytana książka autorki,każda jest cudna historią napisaną przez życie.
Polecam z całego serca.

Emilia wraz z 3 dzieci ucieka od męża żeby odnaleźć spokój i rozpocząć swoje życie od nowa. Chciałaby zapomnieć o złej przeszłości , z daleka od cywilizacji, w "nowym" miejscu. Będąc w leśniczówce, Emilia odkrywa swoją przeszłość - tajemnicę, która była przed nią ukrywana. Miło mi się czytało tą historię, czułam sympatię do Emilii, zainteresował mnie rozwój...

Dodaj cytat z książki Leśniczówka