Nigdy nie będziesz mną

Okładka książki Nigdy nie będziesz mną
Anna M. Brengos Wydawnictwo: Lucky literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Lucky
2019-09-13
2019-09-13
9788365351968
życie konflikt matka córka

więcej Więcej

Każdy rodzic powinien zapoznać się z tą historią.I dzięki wnioskom, które wyciągnie z książki,może będzie w stanie uniknąć tragedii. Smutna, ale prawdziwie realna historia.

Wartościowa książka. Polecam

Moja opinia o książce w poniższym linku

Autorkę znam już dłuższy czas (internetowo i osobiście), literaturę kojarzę, a mimo to dopiero teraz udało mi się poznać jej twórczość. Czy powieści są warte przeczytania i polecenia?
Bardzo się cieszę, że na pierwsze spotkanie z autorką wybrałam właśnie te książki. Uwielbiam taką tematykę toteż humor mogła mi tylko popsuć źle napisana i nudna historia. Tu na szczęście tak...

Zdecydowanie zasługuje na najwyższą ocenę!
Wstrząsająca historia. Gdzie rodzic przekłada swoje ambicje na życie dziecka, nie dając żadnego wyboru.

Książkę miałam zaszczyt przeczytać dzięki Book Tour Zaczytanej Ewelki przy współpracy z autorką.
Książka jest bardzo przejmująca. Nie spodziewałam się tak mądrej lektury. Wszystko co robimy musi być wyważone, dziecko musi mieć prawo być dzieckiem. Rodzic ma za zadanie pomóc, przygotować do każdego etapu życia i wspierać. Niestety ciężko jest to wyważyć i wykorzystać w...

"Nigdy nie będziesz mną" to jedna z tych książek, po przeczytaniu których należy treści w niej zawarte przetrawić i dobrze przemyśleć.
Julia, która wyrosła w biedzie, nie dopuszcza myśli, by jej córkę spotkało to samo. Walczy o jej przyszłość, projektując dziewczynce karierę. Każdy dzień dziecka wypełnia zajęciami, które mają otworzyć jej drzwi do kariery i wspaniałej...

Książka rewelacyjna . Do sięgnięcia po lekturę przekonał mnie opis a szczególnie jedno zdanie "Lektura obowiązkowa dla wszystkich rodziców . "
Z racji , że jestem rodzicem z wykształceniem pedagogicznym , potraktowałam czas spędzony na czytaniu jako kolejny krok w swój rozwój .

Julia , mama Karoliny , nigdy nie miała lekko w życiu . Ojciec alkoholik, matka woźna w szkole ....

Muszę się Wam przyznać, że książkę, o której dziś będę pisać, przeczytałam już dawno, i pomimo tego, że jest moim PATRONATEM MEDIALNYM nie potrafiłam napisać recenzji, pewnie jesteście ciekawi dlaczego ? Otóż powodem tego jest to, że autorka wstrząsnęła mną, rozbiła na drobne kawałki! Nawet teraz, po długim czasie, historia ta żyje we mnie i powoduje, że po moim ciele...

Świetna książka - jestem nią zachwycona. Naprawdę konieczna lektura dla rodziców jako przestroga - nigdy swoich ambicji nie kierujcie na dzieci bo skończy się to tragicznie. Autorka genialnie ujęła chorą ambicję matki która w imię dobra dziecka doprowadziła do tragedii. Książkę czyta się niezwykle płynnie. Za możliwość przeczytania dziękuję Zaczytana Ewelka

• 2019
  • Audiobook
  • Z biblioteki
  • Legimi
  • Book tour
  • Ocena: 8
  • RECENZENCKIE

Dodaj cytat z książki Nigdy nie będziesz mną