Dom na wrzosowej polanie

Lucky
powieść polska romans obyczajowa
literatura obyczajowa, romans
powieść polska romans obyczajowa

Właściwie skusiła mnie okładka i dość zabawna opinia na Empik Go, dlatego odpaliłam audiobooka bez specjalnych oczekiwań. Czytała pani Domańska, więc to też było zachęcające. Spodziewałam się średniaczka, a tu takie zaskoczenie!

Jeśli szukasz ciepłej, otulającej książki, to łap za ten tytuł. Historia głównej bohaterki może i zwyczajna, może i znana, ale okoliczności......

Piękna okładka zachęca ,do wyjazdu na Podhale.Owszem nie na zawsze.
Bohaterka kobieta po 40.Ma problemy,ale spotyka kogoś kto.Jest oparciem.
Uwaga są wilki,czyli super.Mamy też tu legendy.
Gór,książka jest dla mnie bardzo ważna.

Bardzo dobra opowieść i ciekawa. POLECAM

Miłość, rozstanie, zazdrość i wybaczanie. Do tego wplecione legendy. To wszystko w tej książce :-)
Książka mi się spodobała i biorę się za kolejne.

szkoda, ze nie ma wersji ebooka. Czytam ksiązki na czytniku. Wiec minus za brak. I to dla wydawnictwa.

Książka dająca wiele do myślenia. Pokazuje jak ważna jest miłość i wsparcie drugiego człowieka w trudnych chwilach. Wspaniałe połączenie powieści obyczajowej z legendami. Jestem bardzo zadowolony.
Polecam

Książka na spokojny wieczór. Bardzo przyjemna, lekka i ciepła. Piękna historia. Cudowne legendy w niej. Jestem szczerze zachwycona nią. POLECAM!

Gdyby to była pierwsza książka tej autorki którą przeczytałam, może nawet spodobałaby mi się. Tymczasem jest to historia podobna do wcześniejszych, a późniejsza o malinowym chruśniaku to już po prostu kalka. Legendy, skrzywdzona kobieta, trochę magii, trochę erotyzmu, czarny charakter i zwierzęta. Jedno i to samo, autorka ma chyba jeden pomysł na fabułę i tylko zmienia okładki.

To moje styczniowe wyzwanie: przeczytać jakiś książkowy prezent.
Podobała mi się aura niesamowitości oraz wątek parapsychiczny, jak to często u tej autorki bywa.
Bohaterką jest znana iceniona doktor arche,eologii,któramiałazacząć prestiżówe wykopaliska. niestety Alina została podwójnie zdradzona przez wrednego naukowca, też archeologa Radka. Dzieci nie mieli, ale zaradny...

Dyskusje

• 2019
  • 2018
  • 2020
  • 2020
  • Audiobooki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Dom na wrzosowej polanie