Steve Jobs

angielski
steve jobs apple imac ipod ipad macbook
Inne

Książka godna uwagi.
Nie spodziewałam się, że Jobs był osobą której nie chciałabym spotkać na swojej drodze. Wiele stracił w moich oczach i nie ma znaczenia że był wizjonerem. Prędzej czy później technologia osiągnęłaby to co on wymyślił, a traktowanie ludzi, egoizm i megalomania jaka jest zaprezentowana w książce sprawiła, że poczułam do niego niechęć. Nie lubię osób...

Najlepiej się czyta do playlisty "dramatic music", mnóstwo emocji, a nie tylko suche fakty

Książka pozwala wejść w umysł geniusza, pokazując zarówno jego zalety, jak i wady (,których Jobs miał ogrom). Słowo, które najlepiej opisuje według mnie książkę: inspiruje

Bardzo ciężka jak na biografię. W przenośni i dosłownie :) Mimo wszystko to była naprawdę pouczająca i dająca do myślenia historia geniusza, wizjonera. Oprócz informacji o samym Jobsie, można dowiedzieć się wielu kwestii związanych z technologią. Na przykład nie byłem świadomy, że to Macintosh zapoczątkował interfejsy z których teraz korzysta każdy użytkownik komputerów.

Biografia ukazująca człowieka z zaburzeniami psychicznymi, maniakalnie przykładającego uwagę do szczegółów. Steve w dobrym i złym świetle, który nadaje właściwy "kształt" dzisiejszym komputerom, telefonom i idei ich zastosowania. Cechy charakteru, szczegóły na które zwracał uwagę, przemyślenia którymi się kierował... opisane lekkim językiem. gorąco polecam

Przeczytałem 350 stron. Książka bardzo dobra szczegółowa i męcząca dlatego ,stwierdziłem ,że kiedyś do niej wróce ponieważ utkwiłem przy niej. Powiem krótko nie dla początkującego czytelnika.

"Lubię myśleć, że po śmierci coś z człowieka zostaje. Dziwnie się czuję, myśląc że zbiera się te wszystkie doświadczenia, może trochę mądrości, a potem to wszystko znika. Dlatego bardzo chciałbym wierzyć, że coś pozostaje, że może nasza świadomość nie umiera". To słowa Steve'a Jobsa, które wypowiedział na temat śmierci, będąc już w zaawansowanej fazie choroby, która zabrała...

Audiobooka zdobyłem w jakiejś promocji i kilka lat czekał, aż w końcu się wezmę za jego wysłuchanie. Nie byłem nigdy specjalnym fanem marki apple, nie licząc przywiązania do iphonów. Książka interesująca - ale chyba właśnie do posłuchania. Poza szczegółowym przedstawieniem sylwetki Steva Jobsa, książka prowadzi nas przez historię współczesnej elektroniki użytkowej i...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo szczegółowa biografia, nie należy do lekkich. Męczyłam się z jej czytaniem

6 230
    4 053