Patronat LC
Walter Isaacson Wydawnictwo: Insignis biografia, autobiografia, pamiętnik
2011-11-21
Przemysław Bieliński, Michał Strąkow
Insignis
jobs apple iphone ipad imac ibook ipod
biografia, autobiografia, pamiętnik
2011-11-21
Przemysław Bieliński, Michał Strąkow
jobs apple iphone ipad imac ibook ipod
Inne

Okładka książki Steve Jobs. Gdzie pada jabłko? iPrzewodnik dla nowej generacji. Jay Elliot, William L. Simon
6,2
Steve Jobs. Gd... Jay Elliot, William...

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Myśl inaczej

43 Link do recenzji

Przede wszystkich, nie wybiela postaci, pokazuje dobre ale i złe strony charakteru. Uczciwie napisana. Mnóstwo informacji o realiach powstawania technologii, której dziś używamy. Dla mnie super.

Książka bardzo ciekawa, inspirująca. W mojej opinii autorowi udało się przedstawić postać możliwie jak najbardziej obiektywnie.
Poza ludźmi ciekawymi życia Jobsa, powiedziałbym, że jest to też obowiązkowa pozycja dla fanów świata IT, projektantów.

Książka jest bardzo obszerna i szczegółowa i sama postać Jobsa nie zawsze budzi sympatię, ale tutaj oceniamy książkę, a ta wydaje się idealna.

Autor przeprowadził mnóstwo wywiadów, przedstawił historię Steve'a bardzo szczegółowo i ukazał ją z wielu stron, również tych negatywnych. Ogromnym plusem jest to, że Jobs współpracował z autorem, jednocześnie nie ingerując w treść...

nieprzeciętny organizator z wizją, jest rzeczywistym twórcą przełomu w technologiach komputerowych Apple, McIntosh odtwarzaczy IPod i telefonów IPhone

Świetna biografia i zarazem historia współczesnej ery informatycznej. Przed przeczytaniem książki miałem jakieś tam ogólnikowe (a raczej stereotypowe) zdanie o Jobsie, Apple i ich produktach. Teraz widzę to zupełnie inaczej. Książka jest świetnie napisana, nie ocenia w kolorze biel-czerń, nie gloryfikuje i nie piętnuje. Autorowi udało się w pokazać człowieka, jego pasje,...

Jobs długo był dla mnie tym charakterystycznym gościem od elektronicznych gadżetów, który jakiś czas temu wziął się i zmarł. Produkty Apple zawsze były poza moim zasięgiem finansowym i kompletnie się nimi nie interesowałem. Oczywiście kojarzyłem cały ten infantylny hype z jednej strony i hejt z drugiej pod adresem Jobsa i jego firmy ale generalnie mi to latało. Po...

Ciekawe aby poznać historię stworzenia firmy, człowieka przestałem lubić, zwykły cham.

Nieporównywalnie lepsza niż filmy

Bardzo dobra biografia. Nie lukruje Jobsa, choć widać, że autor bardzo lubił go jako człowieka. Mnóstwo ciekawostek. Natomiast bez zbędnego wdawania się w jakieś straszne szczegóły,

Niezwykle interesująca biografia. Przeczytałam ja jednym tchem mimo, że nie jestem mocno zorientowana w technologi komputerowej. Nietuzinkowa postać Jobsa, interesująca historia, która nie jest tylko i wyłącznie opisem Apple i bardzo przystępnie napisana ksiazka. Zdecydowanie polecam kazdemu.

Dyskusje

5 888