Patronat LC
Walter Isaacson Wydawnictwo: Insignis biografia, autobiografia, pamiętnik
2011-11-21
Przemysław Bieliński, Michał Strąkow
Insignis
jobs apple iphone ipad imac ibook ipod
biografia, autobiografia, pamiętnik
2011-11-21
Przemysław Bieliński, Michał Strąkow
jobs apple iphone ipad imac ibook ipod
Inne

Okładka książki Steve Jobs. Gdzie pada jabłko? iPrzewodnik dla nowej generacji. Jay Elliot, William L. Simon
6,2
Steve Jobs. Gd... Jay Elliot, William...

Oficjalne recenzje i

Myśl inaczej

[ 43 ] Link do recenzji

Książka pozwala wejść w umysł geniusza, pokazując zarówno jego zalety, jak i wady (,których Jobs miał ogrom). Słowo, które najlepiej opisuje według mnie książkę: inspiruje

Bardzo ciężka jak na biografię. W przenośni i dosłownie :) Mimo wszystko to była naprawdę pouczająca i dająca do myślenia historia geniusza, wizjonera. Oprócz informacji o samym Jobsie, można dowiedzieć się wielu kwestii związanych z technologią. Na przykład nie byłem świadomy, że to Macintosh zapoczątkował interfejsy z których teraz korzysta każdy użytkownik komputerów.

Biografia ukazująca człowieka z zaburzeniami psychicznymi, maniakalnie przykładającego uwagę do szczegółów. Steve w dobrym i złym świetle, który nadaje właściwy "kształt" dzisiejszym komputerom, telefonom i idei ich zastosowania. Cechy charakteru, szczegóły na które zwracał uwagę, przemyślenia którymi się kierował... opisane lekkim językiem. gorąco polecam

Przeczytałem 350 stron. Książka bardzo dobra szczegółowa i męcząca dlatego ,stwierdziłem ,że kiedyś do niej wróce ponieważ utkwiłem przy niej. Powiem krótko nie dla początkującego czytelnika.

"Lubię myśleć, że po śmierci coś z człowieka zostaje. Dziwnie się czuję, myśląc że zbiera się te wszystkie doświadczenia, może trochę mądrości, a potem to wszystko znika. Dlatego bardzo chciałbym wierzyć, że coś pozostaje, że może nasza świadomość nie umiera". To słowa Steve'a Jobsa, które wypowiedział na temat śmierci, będąc już w zaawansowanej fazie choroby, która zabrała...

Audiobooka zdobyłem w jakiejś promocji i kilka lat czekał, aż w końcu się wezmę za jego wysłuchanie. Nie byłem nigdy specjalnym fanem marki apple, nie licząc przywiązania do iphonów. Książka interesująca - ale chyba właśnie do posłuchania. Poza szczegółowym przedstawieniem sylwetki Steva Jobsa, książka prowadzi nas przez historię współczesnej elektroniki użytkowej i...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo szczegółowa biografia, nie należy do lekkich. Męczyłam się z jej czytaniem

Fajna biografia, wciągająca i ciekawa na początku. Potwornie długa i niestety pod koniec już mnie nudziła.

Świetnie i wciągająco napisana biografia wyjątkowego człowieka

Dyskusje

6 207