rozwińzwiń

Steve Jobs

Okładka książki Steve Jobs Walter Isaacson
Okładka książki Steve Jobs
Walter Isaacson Wydawnictwo: Insignis Ekranizacje: Steve Jobs (2015) biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Insignis
2013-11-01
2011-11-21
Data 1. wydania:
2011-10-24
Przemysław Bieliński, Michał Strąkow
Ekranizacje:
Steve Jobs (2015)
Steve Jobs Apple Dolina Krzemowa biografia
Inne

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Świetna biografia człowieka, który reprezentował rzadki w naszej populacji gatunek - gatunek szaleńców, ludzi myślących inaczej, którzy myślą, że mogą zmienić świat i dzięki temu go zmieniają. Steve w to właśnie wierzył. Za cel postawił sobie nie osiągnięcie bogactwa, lecz odmienienie świata przez tworzenie najlepszych i wręcz idealnych produktów. To stało się podstawą jego działań, które przyniosły niezwykłe owoce. Jobs na zawsze odmienił życia nasze i przyszłych pokoleń. Zrewolucjonizował branżę komputerową, muzyczną, czy filmową. Jednak biografia nie skupia się tylko na jego jasnej stronie. Czytamy w niej również o wadach Jobsa, który nie cenzurował dzieła i pragnął, aby było ono jego prawdziwą historią i wizytówką. Polecam!

Książka na medal. Czytajcie! Obowiązkowo.
Ja się nią delektowałam. I będę do niej wracać.
Kawałek współczesnej historii przedstawionej z ciekawej perspektywy.
Wiele smaczków, wątków, tajemnic, sztuczek biznesowych.
Perypetie kreatywnych innowatorów.
Jak zwykle - biografia nie zawiodła! Brawo!
Dam wysoką notę, ponieważ autor zasłużył, włożył ogrom pracy,
w zasadzie został "namaszczony" do napisania tej książki;
a branża jest bardzo bliska mojemu sercu. Bardzo.
Polecam.

Książka na medal. Czytajcie! Obowiązkowo.
Ja się nią delektowałam. I będę do niej wracać.
Kawałek współczesnej historii przedstawionej z ciekawej perspektywy.
Wiele smaczków, wątków, tajemnic, sztuczek biznesowych.
Perypetie kreatywnych innowatorów.
Jak zwykle - biografia nie zawiodła! Brawo!
Dam wysoką notę, ponieważ autor zasłużył, włożył ogrom pracy,
w zasadzie został...

Za każdym razem, kiedy czytam książki Waltera Isaacksona, odkrywam nowy świat i zupełnie inne perspektywy.

Historia Jobsa to bezpośrednie spojrzenie na epokę zmiany, rewolucji i szkoda, że wciąż tak mało osób po nią sięga.

To pierwsza biografia którą przeczytałem od dobrych paru lat i myślę, że nie mogłem trafić lepiej. Ładnie nakreślony kontekst społeczno-kulturowy w odniesieniu do rozwoju technologii oraz wkładu Jobsa i jego współtowarzyszy na rewolucję cyfrową. Plus ciekawy obraz psychologiczny samego Steve'a. Gorąco polecam wszystkim którzy wciąż zastanawiają się, co jest takiego magicznego w produktach Apple oraz głównie z uwagi na niecodzienną, pełną zbieżności postać Steve'a Jobsa.

Świetna książka. Czytałam ją po trochu, zajęło mi to prawie 3 lata, ale absolutnie było warto. Pokazuje niesamowite podejście Jobsa do technologii, jego wizjonerstwo, pasję. Zdecydowanie polecam.

01.2022

01.2022

Książka oprócz przybliżenia historii Steve'a Jobsa, niesie za sobą cenne lekcje, które dają do myślenia i pozwalają rozwijać się czytelnikowi.

Świetna pozycja. Mimo, że jest mega długa to absolutnie się nie dłuży oraz bycia hejterem Apple naprawdę doceniam i podobała mi się haha.

Rewelacyjnie napisana biografia, mnóstwo ciekawych wątków, szczegółowe wyjaśnienia zawiłych spraw biznesowych, rodzinne tajemnice i dążenie do doskonałości... to właśnie świat Steve'a Jobsa.

"Jobs zapytany, czy chce zlecić badanie rynku, odparł: "Nie, bo klienci nie wiedzą, czego chcą, dopóki Im tego nie pokażemy"

7 078
    4 589