Steve Jobs

2013-11-01
2011-11-21
Data 1. wydania:
2011-10-24
Przemysław Bieliński, Michał Strąkow
Insignis
Steve Jobs Apple Dolina Krzemowa biografia
biografia, autobiografia, pamiętnik
2013-11-01
Przemysław Bieliński, Michał Strąkow
Steve Jobs Apple Dolina Krzemowa biografia
Inne

Fajna, szczegółowa, wyczerpująca temat.

2027

Na półkach: , , , ,

"Steve Jobs" to świetna biografia, która maluje wyraźny obraz twórcy Apple, człowieka z mnóstwem wad, ale jednocześnie pełnego charyzmy wizjonera.

Poruszająca biografia. Kontrowersyjna postać. Przyjemnie się czytało

Interesujące

Przede wszystkich, nie wybiela postaci, pokazuje dobre ale i złe strony charakteru. Uczciwie napisana. Mnóstwo informacji o realiach powstawania technologii, której dziś używamy. Dla mnie super.

Książka bardzo ciekawa, inspirująca. W mojej opinii autorowi udało się przedstawić postać możliwie jak najbardziej obiektywnie.
Poza ludźmi ciekawymi życia Jobsa, powiedziałbym, że jest to też obowiązkowa pozycja dla fanów świata IT, projektantów.

Książka jest bardzo obszerna i szczegółowa i sama postać Jobsa nie zawsze budzi sympatię, ale tutaj oceniamy książkę, a ta wydaje się idealna.

Autor przeprowadził mnóstwo wywiadów, przedstawił historię Steve'a bardzo szczegółowo i ukazał ją z wielu stron, również tych negatywnych. Ogromnym plusem jest to, że Jobs współpracował z autorem, jednocześnie nie ingerując w treść...

nieprzeciętny organizator z wizją, jest rzeczywistym twórcą przełomu w technologiach komputerowych Apple, McIntosh odtwarzaczy IPod i telefonów IPhone

Świetna biografia i zarazem historia współczesnej ery informatycznej. Przed przeczytaniem książki miałem jakieś tam ogólnikowe (a raczej stereotypowe) zdanie o Jobsie, Apple i ich produktach. Teraz widzę to zupełnie inaczej. Książka jest świetnie napisana, nie ocenia w kolorze biel-czerń, nie gloryfikuje i nie piętnuje. Autorowi udało się w pokazać człowieka, jego pasje,...

Jobs długo był dla mnie tym charakterystycznym gościem od elektronicznych gadżetów, który jakiś czas temu wziął się i zmarł. Produkty Apple zawsze były poza moim zasięgiem finansowym i kompletnie się nimi nie interesowałem. Oczywiście kojarzyłem cały ten infantylny hype z jednej strony i hejt z drugiej pod adresem Jobsa i jego firmy ale generalnie mi to latało. Po...

Dyskusje

5 989