rozwińzwiń

2014-02-20

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Do Pana Jacka trafiłem przez wykład na yt. To co mnie być może odróżnia to fakt że wskazówki z wykładu przenioslem do mojego wówczas trudniejszego momentu w życiu. Sprawdziły się. Książka to rozwinięcie wykładu i też geneza wskazówek ale również szansa na to że odmienicie swoje życie z którego być może nie jestescie zadowoleni. Książka jest tak dobra jak jej interpretacja wg samego siebie. Do mnie trafia rozbawia mnie i daje mi wskazówki jak mogę kierować swoim życiem. Uświadomia mnie jak drobne zmiany mogą pomóc w realizacji swoich marzen i pasji. Dobrze spędzilem z nią czas

Nie mogę sobie przypomnieć czy już kiedyś nie czytałam tej książki. Mam wrażenie, że tak. Sądzę że, Pan Jacek zatrzymał się w momencie swojego jakże ciekawego wykładu na Tedx, który został udostępniony na YT. Ogrom powtórzeń, które stają się nudne. Pan Jacek opowiada swój wykład słowo w słowo, bo jak sam przyznał, umie go już na pamięć. W takim wypadku niestety nie czuć już emocji, czuć już nudę i rutynę. Oczywiście książkę odsłuchałam w formie audiobooka, który został nagrany w bardzo złej jakości. Może następnym razem warto popracować nad jakością? Zirytowała mnie też masa cytatów znanych osobistości w świecie motywatorów. Po tych cytatach widać, że Pan Jacek wsiąknął już w ich świat i gada ciągle te same prawdy.

Bardzo dobra książka. Autor przekazuje w niej swoje poglądy na życie, ale przede wszystkim to, że w życiu warto doświadczyć wielu rzeczy.

Wszystkie tezy z książki zaczerpnięte są od autorów zagranicznych. Nie rozumiem zachwytu nad tą książką - chyba, że ktoś nic innego w życiu nie przeczytał. Wtedy ocena może być wysoka.

Bardzo przyjemnie się słuchało. Ta książka daje kopa do robienia swojej roboty. W prosty sposób tłumaczy, po co ci są marzenia. Uwaga - spoiler - marzenia są tylko po to, by je realizować. To my decydujemy, czy mają jakieś dodatkowe wartości czy nie.

Dzień dobry 😁

Kojarzycie wykład ,, Pełna moc możliwości '' Jacka Walkiewicza z konferencji TEDX 🤔?

,, Jedni ciągle szukają puzzli, z których układają obraz swojego życia, a innym nie chce się nawet otworzyć pudełka. Bywa, że życie przypomina nocną wycieczkę przez las albo lot samolotem we mgle. W tym pierwszym przypadku ryzyko pewnie mniejsze, ale emocje niekoniecznie. Wszystko straszy i przeraża, człowiek idzie, ponieważ wierzy, że tam dalej jest wyjście, lecz serce ma w gardle. ''

W życiu przeżywamy różne chwile. Jedne są miłe, a inne niekoniecznie. Chcemy nawiązać, lub już nawiązujemy relacje. Spotykamy różnych ludzi i tworzymy z nimi wspomnienia i one również są bardzo różne. Często jednak w pewnej chwili tracimy wiarę w siebie, mamy uczucie, że stoimy w miejscu i nie wiemy jak pójść dalej mimo lat doświadczenia w grze, jaką jest życie.

Być może jednym z rozwiązań, które warto wtedy podjąć będzie po prostu tak jak podpowiada nam umysł i ciało - zatrzymać się, odsapnąć. Jeszcze lepiej otworzyć się i poprosić kogoś o pomoc.

W czasie rozmów z bliskimi, często opowiadają oni o tym, jakie kiedyś były czasy i przekazują nam różne życiowe prawdy. Warto pamiętać, że w dużej części te prawdy to tylko ich prawdy, a my prawdopodobnie mamy inne prawdy i odkryjemy je dopiero po wielu latach w trakcie swojego życia.

Książki, wykłady na YouTube, podcasty, posty w socialmediach - wszystko to może po części pomóc i podpowiedzieć nam kilka słów na temat tego, jak łatwiej pokonywać życiową drogę, ale tylko my sami możemy stać się bohaterami swojego życia i jego autorami. Tylko my możemy coś zmienić.

Jacek Walkiewicz, to sławny polskich psycholog, mentor, mówca. W swojej książce ,, Pełna moc możliwości '' wspomina o wykładzie, który wygłosił 10 lat temu, a który wciąż bije rekordy na YouTube, a ostatnio jest popularny również na instagramie. Autor odnosi się do swoich twierdzeń z perspektywy kilku lat , a dodatkowo zaprasza nas w podróż przez cele, marzenia, perspektywy i wiele więcej.

To książka, która po części stanowi potężną wskazówkę we wspomnianej przeze mnie właśnie wcześniej życiowej drodze. Warto mieć ją w swojej biblioteczce i wracać co jakiś czas - Ja już wiem, że obowiązkowo będę tak robił :)

Dzień dobry 😁

super

super

Książka jest rozwinięciem wykładu, dlatego ze względu na swoją długość nie mogła przewyższyć go. Natomiast autor zawarł wiele wartościowych lekcji dla wszystkich. Do tego na końcu podaje 10 tytułów ksiażek, które warto przeczytać.

Książka dla tych, co poszukują a nie dla tych, co już wszystko wiedzą i widzieli :)

Średni poradnik coachingowy

Średni poradnik coachingowy