Pełna moc możliwości

Jacek Walkiewicz Wydawnictwo: Onepress poradniki
Onepress
poradniki
2014-02-20

„Można mieć trzydzieści pasji przez trzydzieści lat, nawet po jednej na rok, a nie jedną od dzieciństwa do starości.

Książkę tą kupiłem niedługo po jej premierze w 2014 roku i od tego czasu przeczytałem ją kilka razy. Może 3, może 4 razy, nie pamiętam. Jednak jest to jedna z tych książek, do których warto wracać co jakiś czas, odświeżyć sobie notatki, przemyślenia. Książka...

Autor to taki polski Paulo Coelho motywacji i osiągania sukcesu. Ponadto najpierw odnosi się i nawiązuje do Boga, by później przyklepać sobie astrologiczną łatkę "zodiakalnego wodnika o profilu melancholijno-flegmatycznym". No bez jaj. Przytacza również list jednej z fanek promujący jakieś odmładzające rytuały tybetańskie, reiki czy inne ezoteryczno-okultystyczne gówna....

Arcydzieło, tu nie ma co dużo pisać. Myślę, że książka jest dla każdego. Takim testem czy Wam ona podejdzie jest film na YT Jacka Walkiewicza:)

Trochę przereklamowana. Ja wcześniej widziałam słynne wystąpienie Ted na YT i ta książka to w zasadzie nic innego.
Spokojnie możecie obejrzeć sobie filmik, zaoszczędzicie sporo czasu na czytanie innych Książek.

Rewulacyjna książka, zwracająca uwagę na małe ale ważne aspekty naszego życia, na marzenia, na cel i motywajcję ich realizacji. Polecam.

Dużo oczywistości, mało świeżości i innego, ciekawego spojrzenia.

Bardzo mądry tekst. Osadzony tu i teraz. Uczciwy. Nie przemawia do mnie szamanizm, ale Walkiewicz uczciwie pisze, że to są JEGO prawdy. Pasują Ci, bierzesz je dalej z sobą- nie, zostają prawdami Walkiewicza i tyle. Proste i umówmy się- właściwie to dotyczy wszystkiego, czego doświadczamy. To nasza decyzja, co chcemy zrobić z tym doświadczeniem. Również z tym, które polega...

Książa oparta o jeden z wykładów Pana Jacka. Prezentuje prawdy oczywiste, aczkolwiek nie wszystkim znane, nie przez wszystkich zrozumiane. Polecam poszukującym.

Książka nie wnosi nic poza tym co zostało powiedziane w krótkim wykładzie. Styl pisania dokładnie taki jak wypowiedź na prezentacji. Rozumiem, że w czasie 15 wykładu trzeba się streszczać i mówić w punkt, ale w przypadku książki w ogóle ten styl nie pasował, zabrakło rozbudowania czy refleksji. Niestety podczas czytania odbiorca ma więcej czasu na zastanowienie się nad...

super historie. Dużo emocji warto przeczytać gdyż historie niesamowite. Nauki o życiu finansach rodzicielstwie. Wiele można zastosować we własnym życiu

Dyskusje

• Rozwój osobisty