Na ratunek

The Rescue
literatura piękna
Andrzej Szulc
sparks na ratunek miłość dramat romans

Wciągająca miłosna historia z wątkami akcji. Aczkolwiek druga połowa książki mnie męczyła i nie szła mi już tak gładko i szybko jak pierwsza połowa.

Romans połączony z tragedią matki, który dotknął jej poprzez syna.. Czegoś takiego jeszcze nie czytałam i jestem pod wielkim wrażeniem tej lektury Sparksa.. Oczywsicia nie obyło się bez łez (jak to baba). Oczywiście z całego serduszka polecam po nią sięgnąć!! :))

Ogólnie nie przepadam za romansami, ale w tej książce jest ta niepewność, tajemnica, lekki niepokój. Bardzo mi się to podobało i polecam :)

czytałam w wakacje 5 lat temu, dlatego brak oceny

Wspaniały romans, bo oczywiście Sparksa

bardzo dobra obyczajowa książka. matka lekko opóźnionego chłopca i strażak uciekający przed miłością? czy to się uda?

PO raz kolejny przekonałam się, że nie lezy mi pióro i styl Sparksa.. Chociaż tutaj załamałam ręce również nad tłumaczeniem, które jest nieprzyjemne, cięzkie.. kiepskie.

Fabuła jak to u Sparksa dłuży się niemiłosiernie... Przez ponad połowę książki w zasadzie nic się nie dzieje - pisanie w zasadzie o niczym. Jest nijak, mdło. beznadziejnie i irytująco... NUDA

Sięgając po tą książkę wiedziałam, że będzie dobra, w końcu nigdy jeszcze nie zawiodłam się na Nicholasie Sparksie :)

Została przybliżona w niej historia młodej kobiety, która od wczesnych lat życia nie miała łatwo. Możemy tylko przyglądać się jej wyborom i wspierać ją w trudnych chwilach, które nie wątpliwie, wypełniały większość jej życia. Jak to w często bywa, jedna...

Jedyne co przychodzi mi na myśl to fakt, że była inna niż pozostałe. Koniec był bardzo wzruszający i trzymał mocno w napięciu ale o dziwo nie płakałam tak dużo jak przy Jego pozostałych książkach.

Dyskusje

5 873