Na ratunek

Albatros
2011-01-01
2011-01-01
Andrzej Szulc
sparks na ratunek miłość dramat romans

więcej Więcej

Płakałam tak mocno na ostatnich stronach, że ledwo widziałam słowa.

Książka podejmuje ciężki temat - opóźnienie rozwojowe dziecka. Wczułam się w tą historię i niekiedy było mi ciężko przez nią przebrnąć. Choć ogólny zamysł oceniam na plus, to niestety czasem czułam znużenie. Fabuła brnie powoli, bardzo powoli, a ja lubię dużo skrajnych emocji. Być może dlatego daję tylko 5! Mimo wszystko, "Na Ratunek" jest dobrą książką.

Przyzwyczaiłam się już, że Nicholas Sparks to świetny pisarz. Tym razem również nie byłam rozczarowana. Mimo, że nie przepadam za romansami, jego książki naprawdę potrafią mnie wciągnąć do głębi. Tym razem poznajemy Denise, która sama wychowuje niepełnosprawnego syna. Kyle ma ogromne problemy z mową i pomimo, że ma już prawie pięć lat, ledwo wygłasza pojedyńcze wyrazy. W...

Początek książki całkiem niezły. Samochód, burza, samotna matka wraz z kilkuletnim synkiem wracająca do domu. Wypadek, chłopiec znika. Poszukiwania dziecka w które zaangażowane jest lokalna społeczność. Walka z czasem i ogromną burzą. Przystojny strażak odnajduje chłopca (no bo jakby inaczej) I od tej pory zaczyna się ogromny gniot - bla, bla, bla, ble, ble, ble i znowu...

Na półkach: , , , ,

Można by powiedzieć, że ratownik nie będzie potrzebował ratunku. Pytanie czy uratowana jest w stanie pomóc mu powstać.
Piękna historia. Pod koniec płakałam krokodylowymi łzami. Polecam.

Kilka lat temu miałam fazę na Sparksa i pochłaniałam go wręcz nałogowo, wielbiąc niemalże każdą miłosną historię jaką do tej pory wykreował. Gdzieś przez przypadek została mi jedna, jedyna nieprzeczytana książka tego autora - Na Ratunek właśnie. Spojrzałam na półkę z książkami i uznałam, że to grzech tak jednej nie przeczytać, więc niewiele myśląc zabrałam się za...

Historia o życiu,jego problemach,smutkach,radościach ,lękach o normalności i jej braku.
Samotna matka która sama musi walczyć z defektem mowy u swojego dziecka rezygnując w zasadzie ze swojego życia,w pełni oddając się mozolnej pracy która ma na celu poprawę jakości życia chłopca,ponieważ medycyna w tym przypadku wydaje się być bezradna.
Aż pewnego dnia zwykła aczkolwiek...

Wzruszająca opowieść o zwykłym życiu, polecam.

Piękna i wciągająca, uwielbiam Sparksa.

Wciągająca miłosna historia z wątkami akcji. Aczkolwiek druga połowa książki mnie męczyła i nie szła mi już tak gładko i szybko jak pierwsza połowa.

6 066
    3 646