Tylko ciebie chcę

Okładka książki Tylko ciebie chcę
Federico Moccia Wydawnictwo: Muza Cykl: Trzy metry nad niebem (tom 2) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Trzy metry nad niebem (tom 2)
Ho voglia di te
Muza
2008-01-16
2008-01-16
Anna Niewęgłowska
literatura włoska powieść młodzieżowa

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Ja męczyłam, czytałam na siłę. Dopiero pod koniec się rozkręca, wcześniej jest trochę nijaka. Nie odpowiada mi styl pisania autora, ale może komuś się spodoba. Ktoś się zapyta czy polecam, odpowiem: i tak i nie.

Książka i film świetne.

Książka i film świetne.

Niestety dużo gorsza od pierwszej części, zniechęciła mnie do trzeciej + robi się miejscami niesmacznie z seksistowskimi przytykami..

Książka jest drugą częścią powieści Trzy metry nad niebem. Bardzo lekko i przyjemnie się ją czyta tak samo jak poprzednią. Zaskoczyło mnie zakończenie, spodziewałam się, że moi ulubieńcy będą ze sobą.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Była zdecydowanie lepsza niż pierwsza część . Taka dla nastolatek :)
Fajna w podróży .
Wiem, ze jest jeszcze jedna część ,ale na pewno nie sięgnę po nią od razu.

Była zdecydowanie lepsza niż pierwsza część . Taka dla nastolatek :)
Fajna w podróży .
Wiem, ze jest jeszcze jedna część ,ale na pewno nie sięgnę po nią od razu.

Historia w porządku. Bohaterowie równie denerwujący jak w pierwszym tomie, a styl pisania dziwny (ale może to kwestia tłumaczenia). Jako coś lekkiego, można przeczytać.

Kontynuacja "Trzech metrów nad niebem".

Po dwóch latach pobytu w Stanach, Step wraca do Rzymu. Pewnej nocy spotyka Gin, którą oskarża o to, że chciała chciała odjechać na jego paliwie. Przy okazji zabiera Gin na kolację.

Tak zaczyna się znajomość Gin i Stepa, którzy się ze sobą zaprzyjaźniają. Później zaczynają czuć do siebie coś więcej, Step pracuje w telewizji jako grafik komputerowy a Gin bierze udział w castingu. Ich miłość zaczyna kwitnąć i wszystko układa się pomyślnie, dopóki w życiu Stepa nie pojawia się Babi...

Druga część podobała mi się zdecydowanie bardziej niż "Trzy metry nad niebem". I też tak jakoś bardziej polubiłam Gin niż Babi. Wiem z kim będzie Step na końcu i nie jestem co do tego przekonana. Na pewno przeczytam kolejną i ostatnią część "Trzy razy Ty".

Kontynuacja "Trzech metrów nad niebem".

3/4 poczatku to flaki z olejem, dopiero pod koniec się rozkręca.

3/4 poczatku to flaki z olejem, dopiero pod koniec się rozkręca.

Szczerze mówiąc druga część była dla mnie zdecydowanie gorsza od pierwszej. Nie będę ukrywać, że trochę się rozczarowałam jak moi ulubieni bohaterowie się ze sobą nie zeszli.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Znów wracamy do historii miłosnej Babi oraz Stepa. Ale czy to nadal ich historia? Niestety nie. Gdy Step wyjeżdża do Nowego Jorku, Babi zdobywa narzeczonego i kończy dawne życie, w które wprowadził ją ten buntowniczy chłopak. Step po powrocie do Rzymu jest innym człowiekiem. Zniknął buntownik, a pojawił się ułożony, spokojny mężczyzna. Zaczyna pracować i w tym samym czasie poznaje Gin. Dziewczynę żywiołową i intensywną, jak alkohol o tej samej nazwie. Zaczyna coś iskrzyć między tym dwojgiem, ale niestety Step nadal myśli o dawnej, niewinnej Babi. Musi zdecydować czy nadal chce żyć przeszłością, czy skupić się na tym co jest tu i teraz.
Polecam książkę wszystkim. Naprawdę. Ta książka jest dla każdego. Opowiada o miłości, seksie, przyjaźni, komplikacjach. Cudowna tak samo jak pierwsza część tej duologii. ;)