Książkowe nowości tygodnia. Patronat LC

LubimyCzytać
14.06.2021

Kolejny czerwcowy tydzień rozpieszcza czytelników bogactwem tytułów. Pod patronatem lubimyczytać.pl ukazuje się 15 książek, a wśród nich miedzy innymi powieści Joe Hilla, Madeline Miller, Deborah Feldman, Magdaleny Witkiewicz i Niny Majewskiej-Brown. Na uwagę zasługują także tytuły skierowane do dzieci i nastolatków. 

Książkowe nowości tygodnia. Patronat LC

„Rogi” Joe Hill, tłumaczenie: Maciejka Mazan (wyd. Albatros)

Kiedy wydaje ci się, że opuścił cię nawet Bóg, pamiętaj, że w środku ciebie na pewno został diabeł… Rok wcześniej Igowi Perrishowi zawalił się cały świat – a miał wiele do stracenia. Bogaty lekkoduch, syn znanego muzyka i brat gwiazdy TV, nie musiał nigdy martwić się o swoją pozycję czy przyszłość. Tym bardziej, że miał przy sobie ukochaną dziewczynę, Merrin Williams, z którą dzielił marzenia i wszystkie wyzwania. Aż do nocy, kiedy została brutalnie zgwałcona i zabita. A on był tego jedynym świadkiem. W rocznicę morderstwa Igowi puszczają hamulce – pije tyle, aż traci nad sobą kontrolę. A rano budzi się z nieprawdopodobnym kacem i… sterczącymi z czoła rogami. Nie są halucynacją ani tworem chorego umysłu zmęczonego żałobą. Ig właśnie dostał zadziwiający prezent, który pozwala mu poznać myśli i sekrety innych ludzi. I wykorzysta go, aby dowiedzieć się, co naprawdę przydarzyło się Merrin. Choć są tacy, co sądzą, że to on, tylko dzięki pieniądzom rodziców, nie odpowiedział dotąd za tę śmierć… No i na koniec pozostanie kluczowe pytanie – jak to właściwie się stało, że Igowi wyrosły rogi?

„Wybrać miłość” Małgorzata Lis (wyd. eSPe)

Przejmująca opowieść o wielkiej miłości, zmaganiu się z cierpieniem i tlącej się mimo wszystko nadziei.

W życiu osiemnastoletniego Kuby jednego dnia dochodzi do prawdziwej rewolucji. Spotkanie z niezwykłą dziewczyną i przypadkowe poznanie przez lata skrywanej przez rodziców tajemnicy wywraca jego poukładane plany do góry nogami. Czy jedno spotkanie i jedna obietnica z przeszłości mogą zmienić całe jego życie?

Kolejna powieść Małgorzaty Lis od pierwszych stron wciąga czytelnika w porywającą i pełną zwrotów akcji historię odkrywania prawdziwej miłości, poszukiwania zagubionej wiary i odnajdywania ukrytej na dnie serca nadziei. To poruszająca opowieść o tym, że Bóg wskazuje człowiekowi cel, lecz nie wybiera za niego ścieżek, którymi ma on podążać.

Czy Kuba potrafi wybrać tę najwłaściwszą? Czy zmagając się z błędnymi wskazówkami, przeciwnościami losu i konsekwencjami swoich wyborów, znajdzie drogę prowadzącą do prawdziwego szczęścia?

„Mój przyjaciel gangster” Oskar May (wyd. Novae Res)

Witajcie w mrocznym świecie „skruszonych gangsterów”, świadków koronnych dyktujących scenariusze prokuratorom, skorumpowanych policjantów i mediów chodzących na pasku polityków, którzy nie cofną się przed żadną podłością, byle osiągnąć swój cel.

Marka Wysockiego, młodego i ambitnego dziennikarza, zaczyna przytłaczać codzienna rutyna. W poszukiwaniu nowych wyzwań zgadza się na rozpoczęcie współpracy z Jarosławem Malewiczem, ps. Ratler, małym świadkiem koronnym, byłym gangsterem grupy pruszkowskiej. Dawny banita, a dziś prężnie działający biznesmen, chce napisać książkę i – jak zapewnia – rzucić nowe światło na funkcjonowanie przestępczości zorganizowanej i powiązań prokuratorów z gangsterami. Współpraca ta pociąga jednak za sobą dramatyczne konsekwencje, które postawią pod znakiem zapytania całe dotychczasowe życie i dorobek Wysockiego…

„Każde twoje słowo” Marta Reich (wyd. Prószyński i S-ka)

Rok 2017. Karolina ma wspaniałe życie… i przeszłość z najgorszych snów. Z pozoru silna i niezależna, mierzy się z sekretami i traumami, do których trudno przyznać się nawet najbliższym. Kiedy pewnego wrześniowego poranka spóźniona wpada na spotkanie z Jackiem Stowe, nowym londyńskim współwłaścicielem firmy, zamiera. Ma przed sobą mężczyznę, na widok którego ożywają emocje sprzed lat…

Rok 1999. Nelson i jego kumple żyją studiami, domówkami i marzeniami o wielkiej karierze w otwierającej się powoli Europie. Podczas jednej z imprez na warszawskiej Pradze dostrzega dziewczynę o szmaragdowych oczach… i wie, że nie spocznie, póki nie pozna jej bliżej.

Reklama

Co wiąże obie historie? Kim jest Jack Stowe i co łączyło go w przeszłości z Karoliną? Czy niespodziewane spotkanie dwojga ludzi, którzy mieli się już nigdy nie zobaczyć, przyniesie im ukojenie?

Pełna zwrotów akcji opowieść tocząca się na styku światów i czasów, w dwóch odległych, a jednak związanych ze sobą europejskich stolicach: Warszawie i Londynie. Wzruszająca historia o miłości i przebaczeniu, o drugich szansach i zapomnianych ideałach… a przede wszystkim o sile słów, tych wypowiedzianych i tych tłumionych, tych romantycznych i tych bolesnych. Tych, które mają siłę niszczyć, ale też budować na nowo.

„Zgodnie z prawdą” Danuta Awolusi (wyd. Prószyński i S-ka)

Kiedy Patrycja dowiaduje się, że jest w ciąży, ma powód do zmartwień. Wie doskonale, że jej mąż nie jest ojcem dziecka, ale nie ma zamiaru go o tym informować. W obawie przed konsekwencjami pozwala, by Miłosz wychowywał nie swoją córkę, pozostając w niewiedzy. Nie ma jednak pojęcia, że mąż również ma swój mały sekret. Czy prawda wyjdzie na jaw? I kto w tym związku ma najwięcej do ukrycia?

„Zgodnie z prawdą” to opowieść o wielkim poczuciu winy i o budowaniu relacji na kłamstwie. To także historia o tym, jak późno dojrzewamy i jak wiele musimy się w życiu nauczyć, zanim zyskamy pewność siebie.

To jednak przede wszystkim piękne ukazanie miłości ojca do dziecka, która jest w stanie znieść niemal wszystko i której nic nie jest w stanie zatrzymać.

Ciepła, wzruszająca, zabawna książka, w której każdy znajdzie małą cząstkę siebie.

„Retrospekcja” Chris Brookmyre, tłumaczenie: Magda Witkowska (wyd. Prószyński i S-ka)

Minęło 16 lat od tamtych wakacji. A ona wciąż czeka…

Amanda, która właśnie zaczęła pracę jako niania, poznaje na pozór idealną rodzinę Temple’ów: byłą aktorkę i słynnego profesora oraz ich troje dorosłych dzieci. Jak w każdej rodzinie, również i w tej za fasadą uśmiechów i uścisków kryją się mroczniejsze emocje.
Szesnaście lat wcześniej w tym samym miejscu zginęła mała Niamh Temple.
Amanda poznaje rodzinę podczas ich wspólnych wakacji w nadmorskiej willi położonej w malowniczym zakątku Portugalii. Zaczyna podejrzewać, że jeden z członków rodziny może mieć coś do ukrycia.

A podejrzenia to bardzo niebezpieczna rzecz.

„Kazik Pegazik i złodziej herbatników” Philip Reeve (wyd. Akapit Press)

We Wkrętkach doszło do serii kradzieży herbatników. Wszystkie przesłanki wskazują na jedynego, zakręconego i latającego kucyka w mieście, który jest najlepszym przyjacielem Maxa, KAZIKA PEGAZIKA!

Kazik Pegazik to książka nie tylko dla miłośników przygód i koni, zwłaszcza tych latających, ale przede wszystkim dla każdego, komu nie są straszne ataki śmiechu i końska dawka humoru!

„Florentyna i Konstanty 1916-1924. Zakładnicy wolności” Nina Majewska-Brown (wyd. Bellona)

Wolność to najsłodsza melodia, która gra w naszej duszy!

Zakładnicy wolności to pełna wzruszeń, lęków i dramatów saga rodzinna osadzona w polskich realiach sięgających końca XIX wieku. Flora i Konstanty Zabierzyńscy urodzili się w zaborze pruskim i tu zastała ich I wojna światowa. Nigdy nie było im dane doświadczyć, czym jest wolność i niepodległość.

Podczas gdy w Stanach Zjednoczonych rodziła się epoka jazzu, na drugim krańcu globu Zabierzyńscy w szeregach powstańców wielkopolskich walczyli o ojczyznę, jednocześnie usiłując wpasować się w zmieniający się w zawrotnym tempie świat. W nową, wygodniejszą modę, która kobiety nareszcie wyzwoliła z gorsetów. Śmiało sięgali po prezerwatywy, które pozwoliły oddzielić prokreację od seksu. Bliskie im były prawo wyborcze dla kobiet, elektryfikacja wsi… A wszystko to wśród pierwszych bicykli, mody na archeologię i seansów spirytystycznych, fascynacji hipnozą i poradami lekarskimi z piekła rodem, pierwszych zdjęć, również „post mortem”, fabryk nowinek technicznych oraz dziesiątkujących społeczeństwo epidemii gruźlicy i grypy hiszpanki.

W ich pełnym miłości domu pojawiają się cztery córki, które w miarę dorastania sprawiają coraz więcej kłopotów. Czy uda im się przetrwać dziejową zawieruchę i poczują prawdziwy smak wolności?

Książka wzbogacona o autentyczny, po raz pierwszy opublikowany dziennik powstańca wielkopolskiego!

„Exodus. Księga wyjścia” Deborah Feldman, tłumaczenie: Katarzyna Gucio (wyd. Poradnia K)

Kontynuacja bestsellerowej powieści „Unorthodox”, znanej też z popularnej ekranizacji dla Netfliksa.

Dwudziestotrzyletnia Deborah Feldman w 2009 roku opuszcza opresyjną, ortodoksyjną wspólnotę Satmar w Williamsburgu na Brooklynie i rusza po lepsze życie. Od tej chwili zdana jest wyłącznie na siebie – samotnie wychowuje syna, pragnie bezpiecznego miejsca do życia dla siebie i dziecka, szuka odpowiedzi na pytanie o swoją tożsamość. Kim jest: niezależną kobietą, pisarką, Żydówką, religijną banitką?

W trakcie niezwykłej podróży po Europie śladami ukochanej babki i wydarzeń związanych
z Holokaustem autorka stara się odtworzyć rodzinne tajemnice. W poruszający sposób opowiada o tym, jak silne są więzy, które łączą nas z rodziną i religią, i że czasem trzeba się z nich wyzwolić, żeby odnaleźć siebie.

„Co było ze mną nie tak? Dlaczego nie mogłam być po prostu człowiekiem wśród ludzi? Czyżby to wszystko było iluzją, która została mi zaszczepiona, czy też było prawdziwe?” – pytałam sama siebie. „A co ważniejsze, jak to rozstrzygnąć?” ‒ fragment książki

„Pod tęczą” Celia Laskey, tłumaczenie: Dorota Malina (wyd. Prószyński i S-ka)

Chcieli żyć w strefie wolnej od LGBT, ale los spłatał im figla…

Big Burr to miasteczko, gdzie wszyscy się znają - a przynajmniej tak im się wydaje. Kiedy jednak zdobywa niechlubny tytuł „najbardziej homofobicznej miejscowości w Ameryce”, a przyznająca go organizacja na dwa lata przysyła tam queerową grupę zadaniową do pracy u podstaw i edukowania lokalsów, rezultaty są nie do przewidzenia.

Pogrążona w żałobie po synu Linda przyjmuje aktywistów z otwartymi ramionami, bo tylko oni nie wiedzą o jej bolesnej przeszłości. Nastoletnia Avery, wściekła, że musiała zostawić Los Angeles, za wszelką cenę stara się nawiązać przyjaźnie w nowym liceum. Tyle że szkolni koledzy szybko odkrywają, że to jej mama kieruje grupą zadaniową.

Gabe, lokalny myśliwy, który mieszka w Big Burr od urodzenia, nagle czuje, że znalazł się na celowniku. W miarę jak napięcie rośnie, związki się rozpadają, a bolesne prawdy wychodzą na jaw, zarówno starzy, jak i nowi mieszkańcy zaczynają się zastanawiać, czym jest poczucie przynależności. „Pod tęczą” to ciepła, pełna humoru, przejmująca opowieść o zawiłościach ludzkiej psychiki, związkach oraz tolerancji wobec siebie i innych.

„Kocia Szajka i ucho różowego jelenia” Agata Romaniuk (wyd. Agora)

Kocia Szajka znów na tropie! Dołącz do śledztwa, pomóż rozwiązać kryminalną zagadkę Loli i Poziomce!

Pewnego ciepłego kwietniowego popołudnia nieznany sprawca utrąca kamieniem ucho różowego jelenia, zdobiącego wzgórze zamkowe w Cieszynie.

Anatol Szalbot, właściciel miejscowej kawiarni jest załamany. Stojący w jej pobliżu jeleń od lat przyciągał tłumy. Komu zawadzał? Czy trop do rozwiązania zagadki wiedzie szlakiem różowych magnolii? Sprawa jest poważna. Pomóc może tylko Kocia Szajka, którą dowodzi sam Komandos, były oficer kocich oddziałów specjalnych. Do śledztwa wyznacza Lolę i Poziomka, dwie przebojowe kotki, które wspaniale radzą sobie z powierzonym im zadaniem.

Do tej pory ukazały się: „Kocia Szajka i zagadka zniknięcia śledzi”, w przygotowaniu: „Kocia Szajka i napad na moście”.

„Wizjer” Magdalena Witkiewicz (wyd. W.A.B.)

Nowa ekscytująca powieść Magdaleny Witkiewicz, jednej z najpopularniejszych polskich pisarek. „Wizjer” to znakomity, trzymający w napięciu thriller, który od samego początku wciąga w genialną intrygę, nie raz zaskoczy i sprawi, że na nowo spojrzysz na otaczającą cię rzeczywistość – zarówno tę realną, jak i wirtualną.

Każdy z nas pewnie choć raz zastanawiał się, dlaczego pewne sprawy potoczyły się tak, a nie inaczej. A co, jeśli naszym życiem nie rządzi przypadek, ale można je zaplanować, kontrolować i przewidzieć? I jaką władzę może mieć nad tym jeden, z pozoru niewiele znaczący, człowiek?

W życiu Laury, młodej samotnej matki, zaczynają dziać się niewiarygodne rzeczy. Niektórzy znajomi znikają bezpowrotnie bez zapowiedzi, inni ulegają dziwacznym wypadkom bądź popełniają samobójstwa. Czy podejrzana seria wydarzeń w jej życiu ma jakiś związek z pracą, którą kobieta wykonuje, czyli projektowaniem i prognozowaniem zachowań oraz potrzeb konsumentów? Czy istnieje „ktoś”, kto nami steruje? Kto to jest? No i najważniejsze – po co to robi?

„Pieśń o Achillesie” Madeline Miller (wyd. Albatros)

Pod lśniącą zbroją bohatera kryje się człowiek z krwi i kości. W historii Achillesa obok okrucieństwa i siły jest miejsce na miłość i poświęcenie. Nad Achillesem, synem króla i pięknej nimfy, ciąży straszliwe fatum. Tylko on może zapewnić Grecji wygraną w wyniszczającej wojnie. Ale zwycięstwo dopełni się wtedy, kiedy zginie. Zapowiedź tej tragedii nie opuszcza go ani na krok, lecz Achilles nie żyje w jej cieniu. Jest najpiękniejszym, najsilniejszym i najbardziej utalentowanym synem Grecji, złotym dzieckiem, które z czasem przeistacza się w największego bohatera swoich czasów. Patroklosowi brakuje tego wszystkiego, co ma Achilles. Jest wygnańcem – dziwnym, słabym i nic nieznaczącym. A jednak pewnego dnia między chłopcami zadzierzga się nić przyjaźni… Kiedy po latach Grecję obiega wieść o porwaniu do Troi pięknej Heleny, Achilles, uwiedziony obietnicą nieśmiertelnej sławy, z innymi bohaterami gotuje się do walki. Razem z nim rusza Patroklos. Jeszcze nie wiedzą, że na polach pod Troją los upomni się o swoje – niezależnie od prób, które podejmą, aby go oszukać. To opowieść o bogach, królach, nieśmiertelnej sławie i ludzkich uczuciach.

„Biblioteka o Północy” Matt Haig, tłumaczenie: Ewa Wojaczek (wyd. Zysk i S-ka)

Błyskotliwa opowieść o tym, jak dokonane przez nas wybory wpływają na dobrze lub źle przeżyte życie.

Gdzieś poza krańcami wszechświata znajduje się biblioteka wypełniona niezliczoną liczbą książek, z których każda jest historią innej rzeczywistości. Każda opowiada historię inaczej przeżytego życia, zależnie od odmiennego wyboru, jakiego w którymś momencie mogliśmy dokonać. Wszyscy czasami zastanawiamy się, jak inaczej mogłoby wyglądać nasze życie, ale co wówczas, gdyby to naprawdę było możliwe? Co, gdybyśmy zyskali okazję wejścia do takiej biblioteki i przekonania się na własnej skórze? Czy jakieś inne życie byłoby rzeczywiście i bezwarunkowo lepsze? W „Bibliotece o Północy” bohaterka, Nora Seed, staje w obliczu takiej właśnie decyzji. Otrzymuje możliwość zamiany życia, z którego jest niezadowolona, na inne – może wybrać inny zawód czy kraj zamieszkania, cofnąć decyzję o rozstaniu z kimś, zrealizować marzenie o zostaniu glacjolożką. Każde życie to nowa przygoda, w trakcie której Nora musi zdecydować, co tak naprawdę składa się na cudowne, satysfakcjonujące życie. I musi znaleźć w sobie odpowiedź na najważniejsze pytanie: co sprawia, że warto żyć?

„Felix Ever After. Na zawsze Felix” Kacen Callender, tłumaczenie: Agnieszka Brodzik (wyd. We need YA)

Felix Love nigdy nie był zakochany, a ironią losu jest nazwisko, które nosi. Desperacko chce się dowiedzieć, jak to jest kochać, i nie rozumie, dlaczego innym przychodzi to tak łatwo, a jemu nie. I mimo że jest pewien swojej tożsamości, wewnętrznie obawia się, że bycie czarnoskórym, queerowym, transpłciowym chłopakiem będzie przeszkodą do odnalezienia szczęśliwego zakończenia.

Kiedy ktoś anonimowo wysyła Felixowi transfobiczne wiadomości, zaraz po tym jak upublicznia jego zdjęcia sprzed korekty płci, Felix wymyśla plan zemsty. Jednak czekają na niego kolejne niespodzianki, a jedną z nich będzie uwikłanie w coś na pozór trójkąta miłosnego. Felix będzie musiał zmierzyć się z emocjami i wyruszyć w najtrudniejszą podróż swojego życia, aby odnaleźć samego siebie.

Reklama

„Felix Ever After. Na zawsze Felix” to szczera i wielowarstwowa opowieść o tożsamości, zakochiwaniu się i odnajdowaniu miłości, na którą wszyscy zasługujemy.

Kacen Callender to autor uhonorowany nagrodami Stonewall i Lambda Award. Powieść „Felix Ever After. Na zawsze Felix” przyniosła mu sławę za sprawą pojawiających się w internecie opinii o niebanalności historii i świetnym przedstawieniu świata widzianego oczami transpłciowego bohatera. To opowieść o odkrywaniu siebie, przeciwstawianiu się nienawiści i o pierwszej miłości.

[kk]

Reklama

komentarze [18]

Sortuj:
Aby napisać wiadomość zaloguj się
Książka_koc_kot 14.06.2021 11:32
Czytelniczka

Właśnie zaczęłam czytać  Exodus. Księga wyjścia a mam jeszcze chrapkę na  Wizjer

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
 Exodus. Księga wyjścia  Wizjer
FioletowaRóża 14.06.2021 11:31
Czytelniczka

W tym tygodniu ciekawe jest niemal wszystko:)) Tylko błagam, niech ktoś się zlituje i pozwoli w pełni korzystać ze starej wersji strony. Mogę o to nawet błagać na kolanach:)) 

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Książka_koc_kot 14.06.2021 11:33
Czytelniczka

Mnie też ta wersja nie pasuje :(

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
FioletowaRóża 14.06.2021 11:36
Czytelniczka

W starej było wręcz bajkowo, a teraz ciągle mi się blokuje. Cóż  chyba jesteśmy zmuszeni ją pojąć... Niekiedy starych drzew się nie przesadza... 

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Gala 14.06.2021 11:57
Czytelniczka

Jeżeli dokonuje się zmian, to z myślą, że będzie to lepsze. Tyle czasu walczą z tą betą, a jest coraz gorzej. Pewnego dnia zniknie zapewne stara wersja, a z nią czytelnicy tego portalu. Nie rozumiem polityki portalu, może ktoś z Was wie, o co chodzi ? I jeszcze fakt, że można tylko dyskutować w becie, rzekomo na naszą prośbę. Porażka ):

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Izabela 14.06.2021 12:15
Czytelniczka

@Gala , do tego ta niemożliwość już nawet dania tego kciuka w górę nieszczęsnego , do innych wypowiedzi czytelników, które nie sa na pierwszej stronie w profilu użytkownika...co tu się wyprawia, to ja nie mam pytań ;/ P.S dobrze ze akurat mi wasze odpowiedzi wyskoczyły, przynajmniej mogłam zareagować! ;D

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Książka_koc_kot 14.06.2021 12:39
Czytelniczka

Też nie rozumiem polityki LC a szkoda, większość ludzi pewnie przeniesie się na inne serwisy. ja już się przeniosłam nakanapę. Tam wszystko jest przyjaźniejsze, bardziej przejrzyste i czytelne.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
alienowa 14.06.2021 14:05
Czytelniczka

Na siłe forsują wersję beta, a tak chyba nikomu nie odpowiada :/ Przynajmniej póki co nie zauważyłam, aby komuś przypasowało. W starej wersji wszystko było przejrzyste, wygodniejsze, a tutaj często jakieś błędy wyskakują. Czasem nowe nie znaczy lepsze.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
FioletowaRóża 14.06.2021 14:07
Czytelniczka

Może nas posłuchają? Ja uwielbiam wchodzić na tę stronę, znalazłam tu mnóstwo ciekawych tytułów i nie chcę z tego rezygnować... 

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
alienowa 14.06.2021 14:15
Czytelniczka

Z doświadczenia wiem, że raczej nie posłuchają, niestety. Ale może jedynie zaczną "ulepszać" bete. LC to moja ukochana strona z książkami, także żal patrzeć co się dzieje :/ 

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
FioletowaRóża 14.06.2021 14:18
Czytelniczka

Moja także, więc pozostaje nam przyzwyczaić się do tak dużych zmian.  Staram się zatem korzystać z bety, by szybciej ją sobie przyswoić. 

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
_Magnolia_ 15.06.2021 09:37
Czytelniczka

Dla mnie strona internetowa czy jest taka czy inna, to jest mi zupełnie obojętne. Mogę napisać opinię? Mogę. Mogę dać plusa? Mogę. Mogę napisać komentarz? Mogę. Ale naprawdę jestem zdziwiona, że tyle jest narzekań od dobrze ponad roku czasu, ale o petycji jeszcze nie słyszałam.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
LubimyCzytać 15.06.2021 11:08
Administrator

Szanowni Użytkownicy,
dziękujemy za Wasze komentarze. Zapraszamy do wyrażania swoich
opinii na temat nowego serwisu w miejsce, które zostało dla tego wątku
specjalnie stworzone:
 https://lubimyczytac.pl/dyskusja/1/23089/nowe-funkcjonalnosci-serwisu
pozdrawiamy
Małgosia i Maciej
  

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
SLigiaKallina 15.06.2021 11:28
Czytelniczka

Mnie się podoba beta, ale z mobilną wersją bywają problemy (przynajmniej u mnie), np. długo się ładują elementy na stronie.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
FioletowaRóża 15.06.2021 18:04
Czytelniczka

Dla mnie wszystko byłoby w porządku, gdyby nowa wersja strony nie zacinała mi się tak mocno. Odnaleźć w końcu się odnajdziemy, wszak to i tak nie my decydujemy o zmianach. 

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Joanka 15.06.2021 21:17
Czytelnik

Podpisuję się, wszystkim czym tylko mogę !!! Nie wiem dlaczego nam to robią, wszak przecież taka strona to nie sklep typu Biedronka itp. że więcej kupię. Jest zupełnie odwrotnie.....

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
wesolamamusia 21.06.2021 16:42
Czytelniczka

Szczerze to z BETY korzystam już jakiś czas i jakoś się do niej przyzwyczaiłam. Choć początki były trudne. Jednak gdyby wrócono do starszej wersji, to też za złe tego bym nie miała.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Aby napisać wiadomość zaloguj się
LubimyCzytać 11.06.2021 12:14
Administrator

Zapraszamy do dyskusji.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
zgłoś błąd