Kup teraz - 11 ofert w cenie od 25.91 zł do 38.61 zł

Patronat LC
Małgorzata Lis Wydawnictwo: eSPe Seria: Opowieści z wiary literatura obyczajowa, romans
9788382010749
eSPe
miłość romans szczęście wybór cierpienie wiara
literatura obyczajowa, romans
9788382010749
Opowieści z wiary
miłość romans szczęście wybór cierpienie wiara

Na półkach: , , , ,

Kuba jest w klasie maturalnej. Jego rodzice stworzyli kochającą i wspierającą się w każdej sytuacji rodzinę, która wierna jest chrześcijańskim zasadom. Wspólne wartości były czynnikami trwałości i rozwoju ich małżeństwa, zwłaszcza w okresach trudnych i stanowiących rodzaj swoistej próby czy testu. Kuba jest najmłodszym z czwórki rodzeństwa. Obecnie stoi na rozstaju dróg. Z...

2051

„Prawdziwa miłość daje wolność, choć nierzadko wybory tych, których kochamy bardzo nas bolą.”

Poznajemy Kubę, młodego pełnego zachłanności na życie chłopaka. Jest najmłodszy z czwórki rodzeństwa, rodzice bardzo by chcieli, aby chłopak został księdzem, umiejętnie nakierowują go w tę stronę. Rodzina Kuby jest głęboko wierząca, on sam coraz częściej myśli, że został obdarzony...

Kochani chciałabym zaprezentować Wam recenzję najnowszej książki autorstwa Małgorzaty Lis
"Wybrać miłość", która ukaże się nakładem Wydawnictwa Espe 7 czerwca.
Jest to kolejna powieść z cyklu "Opowieści z wiary". Jestem przekonana, że skłoni Was do refleksji, zastanowienia i przemyśleń. Ja nie mogłam się oderwać od czytania do ostatniej strony.

Jakub osiemnastoletni...

Witajcie w kolejny piekny, deszczowy dzień znad morza 😁 dziś przychodzę do was z recenzją przedpremierową, najnowszej powieści Pani Małgorzaty Lis @espewydawnictwo która zachwyciła mnie kolejną książka, z serii Opowieści z Wiary! Której również mam przyjemność być patronatem 📚
• Opowieść, która nas zaskoczy od samego początku i to nie z jednego powodu. Mowa tutaj o wyborach...

• Przeczytane 2021
  • Moje :)