Rogi

horror
2021-06-02
Maciejka Mazan
Joe Hill z okładkami Dark Crayona

Z pewnością zapamiętam tę historię, podaną właśnie w tak specyficzny, hipnotyczny, szczeniacki sposób.
Jest lekko przekombinowana, mogłaby być krótsza, ale z zaskoczeniem odkryłam, że nie nudziłam się, czytając po raz któryś o tym samym zdarzeniu. Perspektywy różnych bohaterów są naprawdę ciekawe i dobrze zaprojektowane.
Wyznania postaci na początku książki były...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Czytałem dwa razy.

Dobry pomysł, słaba książka.

Solidna dawka dreszczyku... Warto przeczytać przed obejrzeniem ekranizacji, która też jest spoko.
Mocna lektura!

Bardzo fajna powieść, sugestywna, z morałem. Joe Hill ma świetnie pióro i chętnie się go czyta.

Wciągnęłam się od pierwszych stron i nie mogłam oderwać. W sumie nic dziwnego, skoro autor uczył się od najlepszego ;)

Długo zwlekałam z przeczytaniem tej książki i w końcu ją wymęczyłam. Początek fajny i interesujący. Fabuła też nietypowa, ale gdzieś w połowie zgubiłam wątek i do samego końca ciężko mi się ją czytało.

pierwsza, którą przeczytałam i uznałam,ze uczęn przerósł mistrza i wole jego ksiazki bardziej niż S.Kinga

''Jak wszyscy naciągacze, Bóg chce, byście zapłacili z góry i wierzyli że towar przyjdzie później''

Joe Hill autor książki '' Rogi '' , to nie kto inny, tylko Joseph Hillstorm King, syn TEGO Kinga. Kiedy się o tym dowiedziałam zapragnęłam przeczytać wspomnianą wyżej książkę , by zobaczyć ile Kinga w Kingu, nawet tym ukrytym. Gdyż nie łudźmy się moi drodzy, choćbyśmy się...

Rogi rogi rogi :)

1 820