Myśleć jak Edison. Sposób na sukces największego amerykańskiego wynalazcy

Tłumaczenie: Jolanta Kubiak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Varia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
Innovate like Edison : succes system of America's greatest inventor
Tomasz, żarówka
popularnonaukowa
IronWoman

Autorzy proponują prosty system 5 elementów sukcesu, zainspirowany kreatywnymi metodami Edisona. Zaprezentowana w stylu "krok po kroku" książka zapewnia narzędzia i strategie jakich potrzebujesz aby konkurować i wygrywać w świecie biznesu. Ta książka pozwoli Ci odkryć Twój własny geniusz kreacyjny i wpaść na wiele innowacyjnych rozwiązań. Michael J. Gelb jest uznanym znawcą innowacyjności i autorem 10 książek, takich jak bestseller. Myśleć jak Leonardo Da Vinci.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.radar.pl/Myslec-jak-Edison-Sposob-na-su...»

Weronika | 2015-04-01
Przeczytana: 01 kwietnia 2015

Konkretna treść z przykładami zaczerpniętymi z życia. Naprawdę ma praktyczne porady, a nie tylko czcze obietnice. Zdecydowanie warto przeczytać.

Yabuza | 2014-08-05
Przeczytana: 04 sierpnia 2014

Książka jest naprawdę warta przeczytania. Opisuje krok po kroku innowacyjność Edisona i jego życie. Jeśli ktoś jest zainteresowany wprowadzaniem innowacyjności w swoim życiu lub firmie, książkę serdecznie wszystkim polecam.

Strategos | 2012-09-22
Przeczytana: 2011 rok

Ta książka nauczyła mnie w przystępny sposób kreowania innowacyjności. W późniejszym okresie miałem zajęcia z tego zakresu i okazało się, że większość rzeczy wiem z tej książki.

Dawid | 2017-04-17
Przeczytana: 23 kwietnia 2017