Myśleć jak Edison. Sposób na sukces największego amerykańskiego wynalazcy

Innovate like Edison : succes system of America's greatest inventor
popularnonaukowa
Jolanta Kubiak
Tomasz żarówka

Konkretna treść z przykładami zaczerpniętymi z życia. Naprawdę ma praktyczne porady, a nie tylko czcze obietnice. Zdecydowanie warto przeczytać.

Książka jest naprawdę warta przeczytania. Opisuje krok po kroku innowacyjność Edisona i jego życie. Jeśli ktoś jest zainteresowany wprowadzaniem innowacyjności w swoim życiu lub firmie, książkę serdecznie wszystkim polecam.

Ta książka nauczyła mnie w przystępny sposób kreowania innowacyjności. W późniejszym okresie miałem zajęcia z tego zakresu i okazało się, że większość rzeczy wiem z tej książki.

Dyskusje

• Biznes